تاریخ انتشار :شنبه ۵ بهمن ۹۸.::. ساعت : ۷:۲۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

زیست‌بوم فناوری و نوآوری حوزه برق توسعه می‌یابد

دستیار توسعه زیست‌بوم نوآوری حوزه انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با ارائه مدل همکاری و توسعه زیست‌بوم نوآوری و فناوری حوزه برق در حضور وزیر نیرو و معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور، به پتانسیل‌ها و نحوه دستیابی به اهداف مد نظر در حوزه برق پرداخت و از توسعه زیست‌بوم فناوری و نوآوری این حوزه خبر داد.

به گزارش قائم آنلاین، زینب حمیدزاده با ارائه مدل همکاری و توسعه زیست بوم نوآوری و فناوری حوزه برق در حضور وزیر نیرو و معاون علمی و فناوری رییس جمهور، به معرفی پتانسیل‌ها و نحوه دستیابی به اهداف مد نظر در حوزه برق پرداخت.

وی با ترسیم نقش عرضه، تقاضا و تسهیل‌گری، به لزوم هم‌افزایی در همکاری مشترک معاونت علمی و وزارت نیرو به منظور کمک به تکمیل این زنجیره اشاره کرد و گفت: زیست بوم فناوری و نوآوری حوزه برق با همکاری نزدیک معاونت علمی و وزارت نیرو توسعه می‌یابد.

حمیدزاده همچنین با ارائه توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان و نخبگان در تولید محصولات مطابق با دانش روز و بیان مثال‌های موفق، به لزوم آشنایی فعالان صنعت برق از جمله شرکت‌های مادر تخصصی، شرکت‌های برق منطقه‌ای، شرکت‌های توزیع، نیروگاه‌ها، پیمانکاران و مشاوران با این توانمندی‌ها تاکید کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با همکاری معاونت علمی و به کارگیری ظرفیت پارک فناوری پردیس به منظور کمک به شرکت توانیر در دستیابی به اهداف برنامه پیک‌سایی تابستان سال ۱۳۹۹، برنامه مدونی برای مشارکت نخبگان، شرکت‌های دانش‌بنیان و بخش‌ خصوصی در اجرای برنامه پیک‌سایی سال ۱۳۹۹ تهیه شد و در حال اجرا است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.