تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۹ دی ۹۸.::. ساعت : ۵:۰۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

پس‌فردا، دانش آموزان در «سیل مهربانی همکلاسی‌ها» به سیل‌زدگان کمک می‌کنند

پس فردا، سه شنبه، اول بهمن ماه، دانش آموزان سراسر کشور در قالب طرح «سیل مهربانی همکلاسی‌۲» به یاری مردم و دانش آموزان مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان می‌شتابند.

به گزارش قائم آنلاین، در قالب این طرح که با محوریت سازمان دانش آموزی برگزار می‌شود کمک‌های دانش‌آموزان، معلمان و اولیا در اختیار مردم سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان قرار گیرد.

رمضانی، مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی وزارت آموزش و پرورش در این باره اظهار کرد: پس از حادثه تلخی که برای سه استان خوزستان، گلستان و لرستان پیش آمد، تصمیم گرفتیم تا از ظرفیت تشکل‌ها و شوراهای دانش‌آموزی در راستای جریان سازی و کمک خانواده‌ها و دانش‌آموزان استفاده کنیم. ترویج فرهنگ هم نوعی، کمک به دیگران و آموزش زندگی برای دانش‌آموزان مورد تاکید ما بود.

وی افزود: در ماموریت دوم، سیل مهربانی همکلاسی‌های ۲ را کلید زدیم تا این طرح را با محوریت سازمان دانش‌آموزی و چهار تشکل انجام شود. سیل مهربانی همکلاسی‌ها در روز یکم بهمن به طور سراسری در مدارس استان‌های کشور برگزار می‌شود و انتظار داریم معلمان، خانواده‌ها و به ویژه دانش‌آموزان و اعضای تشکل‌ها با تمام ظرفیت خود ورود کنند؛ زیرا مردم خوب سیستان و بلوچستان مرزبانان ایران اسلامی هستند.

وی با بیان اینکه در معاونت پرورشی در کنار تشکل‌های دانش‌آموزی به سازمان دانش‌آموزی کمک خواهیم کرد گفت: در سیل مهربانی‌ها این فرهنگ نهادینه شده است که دانش‌آموزان می‌توانند کارهای بزرگ را انجام دهند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.