تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۹ دی ۹۸.::. ساعت : ۵:۲۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

ساخت ایران‌مال، باور مخدوش مشارکت بانک‌ها در اقتصاد را تغییر داد

قائم‌مقام بانک قرض‌الحسنه رسالت گفت: بانک آینده با ساخت بازار بزرگ ایران نگاه جامعه به فعالیت بانک‌ها در حوزه اقتصادی مبنی بر ارائه امکانات به قشری خاص را تغییر داده و این مجموعه مصداق بنگاه‌داری بانک آینده نیست.

به گزارش قائم آنلاین، بنابر اعلام ایران‌مال، حمزه زارع زاده در گفت‌وگو با روابط عمومی بازار بزرگ ایران، در رابطه با حضور بانک آینده در پروژه بازار بزرگ ایران، اظهار کرد: حضور بانک آینده در پروژه ایران‌مال مصداق بنگاه‌داری نیست زیرا این بانک با ساخت بازار بزرگ ایران سازه‌ای ملی در تهران بنا کرده و تا سال‌ها برای این کشور و ملت پابرجا خواهد بود و به فردی جز ملت ایران تعلق ندارد.

قائم‌مقام بانک قرض‌الحسنه رسالت تصریح کرد: مجموعه ایرانمال در طراحی و ساخت توجه بسیاری بر فرهنگ، هنر و پیشینه ایرانی داشته‌اند که این موضوع موجب حفظ و حراست تاریخ ایرانی خواهد شد.

وی تأکید کرد: در سال‌های گذشته برخی بانک‌ها در حوزه اقتصادی و بنگاه‌داری به‌درستی ورود نکرده‌اند و این موضوع عاملی شد تا نگاه مردم به موضوع قرض‌الحسنه و مشارکت بانک‌ها در حوزه اقتصادی خدشه‌دار شود، اما بانک آینده با حرکت صحیح خود در ساخت بازار بزرگ ایران، این نگاه عمومی را تغییر داد.

زارع زاده یادآور شد: در تفکر عموم مردم، خدمات بانکی برای قشر خاصی از جامعه است اما طراحی و قابل‌دسترس بودن امکانات بازار بزرگ به‌گونه‌ای است که تمام افراد جامعه با هر سطح درآمدی می‌توانند از امکانات بازار بزرگ ایران استفاده کنند.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.