تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۱ آذر ۹۸.::. ساعت : ۱۱:۳۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

هاشمی: بردیم ولی از عملکرد تیم راضی نیستم

سرمربی تیم بسکتبال مهرام تهران گفت: بازی سختی بود و خوشحالم‌ که بردیم، اما عملکرد بازیکنان خوب نبود و باید بهتر شویم.

به گزارش قائم آنلاین، مصطفی هاشمی سرمربی تیم بسکتبال مهرام تهران، پس از پیروزی سخت تیمش مقابل شهرداری گرگان در جمع خبرنگاران گفت: بازی بسیار قشنگی را دیدیم و هواداران دو تیم از این حساسیت لذت بردند. هواداران گرگانی هم فشار زیادی روی تیم ما می‌آوردند که ما هم از این فشار زیاد آسیب دیدیم و آنطور که باید خوب نبودیم. اشتباهات بسیار زیادی در طول بازی انجام دادیم.

او ادامه داد: فشار زیاد هواداران تمرکز تیم ما را بهم ریخته و بعد از کوارتر اول هم در کوارتر دوم صمد چهار خطایی شد که دست و بال ما را بست. در مجموع خوب بازی نکردیم، خوب تیمم را رهبری نکردم و از این پس باید روز به روز کیفیت خود را بالاتر ببریم. پتانسیل بازیکنان و تیم ما خیلی بیشتر از این‌ها است.

هاشمی در واکنش به بسته بودن دست تیم مهرام در پست پنج به دلیل مصدومیت حامد سهراب‌نژاد، گفت: خیر اینطور نیست. ما پنج بازیکن دیگر داریم که باید یاد بگیرند تحت هر شرایطی بازی کنند.

او در مورد شکست دادن دو تیم بدون شکست لیگ (پتروشیمی بندرامام و شهرداری گرگان) نیز گفت: فعلا تا پایان لیگ زمان زیادی باقی است و شاید یک مصدومیت کار هر تیمی را سخت‌تر کند. باید تلاش کرده و فعلا بجنگیم.

سرمربی تیم مهرام تهران با اشاره به عملکرد خوب صمد نیکخواه بهرامی در کوارتر پایانی بازی گفت: او نشان داد که بازیکن بزرگی و پس از بازگشتش به بازی خوش درخشید. در مجموع اما سایر بازیکنان ما نیز در نبود او خوب بازی کردند.

اوهمچنین درباره حواشی پایان بازی گفت: اینجا سالن امن آزادی است و چنین اتفاقاتی رخ می‌داد! امیدوارم مسئولین بیش از این‌ها به زیر ساخت‌های بسکتبال توجه کنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.