تاریخ انتشار :چهارشنبه ۶ آذر ۹۸.::. ساعت : ۴:۲۰ ب.ظ
فاقددیدگاه
فرمانده سپاه ناحیه قائم‎شهر:

خدمت به محرومین ادامه راه شهداست

همزمان با هفته بسیج یک واحد خانه محروم در آهنگرکلای قائم‌شهر افتتاح و بهبهره‌برداری رسید و در مراسم افتتاح این مراسم فرمانده سپاه ناحیه قائم‌شهر، گفت: خدمت به محرومین ادامه راه شهداست.

به گزارش قائم آنلاین، حسین علیزاده بمناسبت هفته بسیج در آئین افتتاح خانه محروم در روستای آهنگرکلای قائم‎شهر، اظهار کرد: خدمت به محرومین ادامه راه شهداست و بسیج در این مسیر خدمات ارزنده ای به قشر محروم در کشور انجام داده است.

وی افزود : بسیجیان در هر برهه‌ای از زمان چه جنگ سخت، چه جنگ نرم، چه جنگ اقتصادی یا فرهنگی کارنامه درخشانی از خود به ثبت رساندند ودر همه عرصه‌ها مهیای فداکاری و ایثار هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قائم‌شهر اجرای این طرح‌‎ها را بستر خوبی برای ایجاد نوعی هم‎افزایی بین نهادهای مختلف مثل بسیج و سپاه و کمیته امداد امام خمینی(ره) دانست و بیان کرد: «هل من ناصر ینصرونی» تنها برای میدان نبرد نیست بلکه در بسیاری از میادین صدق می‌کند که کمک به محرومین یکی از این میدان‌ها است.

علیزاده خاطرنشان کرد: در هفته بسیج ۶خانه محروم در قائم‌شهر افتتاح و به بهره‌برداری رسیده است که در مجموع نزدیک به۴۰۰ میلیون تومان با همکاری بسیج، کمیته امداد امام خمینی (ره) و خیرین برای ساخت این خانه‌ها هزینه شده است.

وی در پایان تصریح کرد: این خانه محروم در روستای آهنگرکلای قائم‌شهر به مدت ۹ ماه و با هزینه‎ای بالغ بر ۸۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسیده است و در هفته بسیج ۶ خانه محروم با هزینه حدود ۴۰۰ میلیون تومان در شهرستان قائم‌شهر افتتاح و به صاحبانشان تحویل داده شد.

 

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.