تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۶ آبان ۹۸.::. ساعت : ۹:۵۰ ب.ظ
یک دیدگاه

طباطبایی‌نژاد: طبق فرمایش رهبری از تصمیم سران قوا حمایت می‌کنیم

نماینده اردستان در مجلس خطاب به وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، گفت: مدیرعامل عزل شده صندوق بازنشستگی کشوری شب قبل از عزلش از طریق شبکه‌های اجتماعی به چند پرونده بزرگ فساد اشاره کرده بود. چرا در رابطه با اسامی مطرح شده هیچ خبری نشد؟

به گزارش قائم آنلاین، سید صادق طباطبایی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی‌ در تذکر شفاهی خود در مورد حواشی ایجاد شده پیرامون وضعیت حامل‌های انرژی همچون بنزین، گفت: این موضوع از مرحله کارشناسی و تصمیم‌گیری گذشته است. ما نمایندگان مجلس هم در مرحله اجرا متوجه آن شدیم اما به دلیل سوء استفاده ضد انقلاب از فضای ایجاد شده و لزوم حمایت از تصمیم سران قوا طبق فرمایش رهبری از آن تمکین و حمایت می‌کنیم ولی باید به این نکته توجه کرد که اگر با تدبیر عمل شده بود و افکار مردم آماده می‌شد و احساس نامحرم شدن در تصمیم ایجاد نمی‌شد شاید این موضوع بهتر قابل حل بود.

نماینده مردم اردستان در مجلس در خطاب به رئیس جمهور گفت: چرا صندوق بازنشستگی کشوری هنوز پس از گذشت چند ماه مدیرعامل ندارد و با سرپرست اداره می‌شود. اگر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به موضوع فسادهای مطرح شده در صندوق بازنشستگی کشوری ورود پیدا نکند در آینده موارد دیگری را در رابطه با این صندوق مطرح خواهم کرد.

یک دیدگاه

 1. محمدرضا کیانفر گفت:

  آیت‌الله سیدعلی خامنه‌ای گفت: در این کار سررشته ندارم اما از تصمیم سران سه قوّه حمایت می‌کنم.

  رهبر معظم انقلاب،
  فرمایش‌تان ابداً منطقی نمی‌باشد زیرا سررشته نداشتن رفع مسؤلیت نمی‌کند عوارض تصمیم سران سه قوّه مستقیماً به گردن شماست.

  سرور گرامی،
  تنها راه نجات کشور اتحاد ماست که هم‌صدا جمهوری اسلامی را تشویق به انجام دو فوریت نماییم:
  ۱- مذاکره با آقای ترامپ برای دفع تهدیدات خارجی،
  ۲- به رسمیت شناختن حق آزادی بیان مصوب قانون اساسی جهت حل مشکلات داخلی،
  با تشکر از توجه شما،

دیدگاه خود را به ما بگویید.