تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۰ آبان ۹۸.::. ساعت : ۱۰:۰۷ ق.ظ
یک دیدگاه

کمک ۵۰ میلیون تومانی خیرین به نیازمندان قائم‌شهری

در 6 ماه نخست سال ، مبلغ ۵۰ میلیون تومان با همت خیرین دلسوز قائم‌شهری به نیازمندان این شهرستان کمک رسانی شد.

به گزارش قائم آنلاین، غلامعلی فلاح مدیر حوزه بسیج اداری کارگری در گفت‌وگو با خبرنگار ما ضمن تقدیر از تلاش و جدیت خیرین نیکوکار شهرستان، اظهار کرد: به همت خیرین و افراد نیکوکار قائم‌شهری در شش ماه نخست سال جاری بیش از ۵۰ میلیون تومان به افراد کم بضاعت و نیازمند قائم‌شهری کمک رسانی شد.

وی افزود: این کمک‌ها در مناسبت‌های خاص سال در قالب سبد کالا، اقلام لوازم التحریر، کفش و لباس، کمک هزینه بیمارستان، کمک هزینه اجاره بهای منزل، کمک هزینه های معیشتی، بن خرید کالا و‌ غیره به نیازمندان اهداء می‌شود.

مدیر حوزه بسیج اداری کارگری سپاه شهرستان قائم‌شهر خاطرنشان کرد: سبد کالای اهدایی به نیازمندان از اقلامی چون گوشت، ماکارانی ،رب گوجه، پنیر، روغن، شکر و قند، تخم مرغ، برنج و غیره تهیه می‌شود که ارزش ریالی هر سبد کالا به مبلغ یک میلیون ریال می‌رسد.

این مسوول توان واراده خیرین قائم‌شهری را بیش از این بیان کرد و افزود: در مواقع بحرانی که هموطنان عزیز مان به حوادثی همچون سیل و زلزله دچار می‌شوند نیکوکاران قائم‌شهری پیش‌قدم می‌شوند و تمامی تلاش خود را جهت رفع نیازهای مردم حادثه دیده بکار می‌گیرند.

فلاح در پایان تصریح کرد: بسیجیان این حوزه در ادارات شهرستان با ترویج فرهنگ نوع دوستی و کمک به دیگران در این امر بسیار سازنده وپیش برنده عمل می کنند وبا اقدام خالصانه خود آتش به اختیار را در عرصه ی عمل به اجرا گزارده اند.

یک دیدگاه

  1. کار بسیار زیبایی هست.

دیدگاه خود را به ما بگویید.