تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۶ مهر ۹۸.::. ساعت : ۱:۳۰ ب.ظ
یک دیدگاه

کاهش قیمت دام زنده و گوشت در بازار

رئیس اتحادیه قصابان مرکز مازندران با اشاره به روند کاهشی قیمت دام زنده طی هفته اخیر از کاهش 10 درصدی قیمت گوشت سبک و سنگین در قصابی‌ها خبر داد.

به گزارش قائم آنلاین، سیدکاظم اصغری نژاد در گفت‌وگو ، با اشاره به روند کاهشی قیمت دام زنده طی هفته اخیر از کاهش ۵ تا ۱۰ درصدی قیمت گوشت سبک و سنگین در قصابی‌ها خبر داد.

وی افزود: قیمت کنونی هر کیلو دام سبک زنده با وزن پایین در میادین  ۴۲ تا ۴۳ هزار تومان و با وزن بالا ۳۸ تا ۳۹ هزار تومان است.

رئیس اتحادیه قصابان مرکز مازندران خاطرنشان کرد: هر کیلو دام سنگین نیز با وزن زیر ۴۰۰ کیلوگرم با نرخ ۲۷ تا ۲۸ هزار تومان و با وزن بالای ۴۰۰ کیلوگرم کمتر از ۲۵ هزارتومان در میدان عرضه می‌شود.

اصغری‌نژاد بیان کرد: دامداران در بازار شب عید برای فروش دام مقاومت کردند و حال همان دام‌ها در عید قربان و هم اکنون روانه بازار شده است و عرضه و تقاضای فعلی بازار، موجب روند کاهشی قیمت‌ها در بازار دام زنده شده است.

وی متذکر شد: از آن‌جا که در استان مازندران با کمبود دام زنده مواجه هستیم و غالبا از استان‌های همجوار و خراسان تامین می‌شود، دلالان بومی از کاهش قیمت‌ها ممانعت می‌کنند؛ اما کسادی بازار موجب کاهش قیمت‌ها در بازار شده است.

رئیس اتحادیه قصابان مرکز مازندران در پایان ابراز امیدواری کرد که بازار گوشت برای ایام اربعین به مشکل خاصی برنخورد و قیمت‌ها ثبات خود را حفظ کند.

یک دیدگاه

  1. خداروشکر سایتی که میخواستم پیدا کردم

دیدگاه خود را به ما بگویید.