تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۶ مهر ۹۸.::. ساعت : ۹:۲۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

باقری‌نیا: کسی که برنامه لیگ یک را تنظیم می‌کند برای همین کشور است؟

سرمربی تیم استقلال خوزستان گفت: هدف‌گذاری ما بازگشت به لیگ برتر است و این امر دشواری نیست.

به گزارش قائم آنلاین، مجید باقری‌نیا، سرمربی تیم استقلال خوزستان در گفت‌وگو ، درباره شرایط تیم خود گفت: وضعیت برای تیم ما آن‌طور که فکر می‌کردیم پیش نرفت و انتظار نتایج بهتری را داشتیم. تیم ما خوب فوتبال بازی می‌کند اما در تمام کردن موقعیت‌ها مشکل داریم، مصدومیت‌های‌مان زیاد شده و در بازی‌ها بدشانسی می‌آوریم. با این وجود زمان زیادی طول نمی‌کشد که از این حال در بیاییم.

او با بیان این که بازی اخیر به لطف داور به تساوی کشیده شد گفت: در دیدار تیم ما با شهرداری‌تبریز اشتباهات داوری بود که نتیجه را به تساوی کشاند. ما به داور اعتراض خود را اعلام کردیم اما به جایی راه پیدا نکرد.

باقری‌نیا با گلایه از برنامه‌ریزی سازمان لیگ ایران گفت: بعد از هفته هشتم رقابت‌های لیگ یک، تیم‌ها ۱۱ روز زمان برای استراحت دارند، اما از هفته‌ی نهم به بعد، بین هر بازی تنها ۵ روز زمان برای استراحت قرار دادند و این اصلا برای تیم‌ها کافی نیست. نباید لیگ یک را با لیگ برتر مقایسه کنند. شهرهایی که ما به آن‌ها سفر می‌کنیم ممکن است فرودگاه نداشته باشند و ما ممکن است ساعت‌ها در اتوبوس سفر کنیم تا به شهر محل بازی برسیم. اگر همه‌ی این چیزها را در نظر بگیریم واقعا این زمان ۵ روزه برای استراحت کافی نیست. آیا واقعا کسی که برنامه بازی‌ها را تنظیم می‌کند برای همین کشور است؟

سرمربی استقلال خوزستان در پایان فاصله تیم خود را با صدرنشین جدول کم دانست و گفت: هدف‌گذاری ما بازگشت به لیگ برتر است و ۱۰ امتیاز آن‌قدر زیاد نیست که ما را ناامید کند. اگر از این‌هفته پیروزی‌های خود را شروع کنیم، صعود چیز دشواری نخواهد بود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.