تاریخ انتشار :یکشنبه ۳۱ شهریور ۹۸.::. ساعت : ۷:۴۶ ق.ظ
یک دیدگاه
فرمانده سپاه ناحیه قائم‌شهر:

اجرای ۶۰۰ برنامه متنوع هفته دفاع مقدس در قائم‌شهر

فرمانده سپاه پاسداران قائم شهردر آستانه هفته دفاع مقدس در نشست خبری با خبرنگاران از اجرای 600 برنامه متنوع در این هفته در قائم شهر خبر داد.

به گزارش قائم آنلاین، حسین علیزاده هفته دفاع مقدس را یادآور رشادتها و فداکاری ها و مجاهدت های رزمندگان و ایثارگران دانست و اظهار کرد: رزمندگان دفاع مقدس با روحیه انقلابی و حماسی برگرفته از نهضت سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) بر دشمنان پیروز شدند و این فرهنگ ایثار و شهادت نسل به نسل تداوم یافته است.

وی افزود: جهت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان قائم شهر، تجمع بزرگ ۱۰۰۰نفری عاشورائیان در قالب گردان های بسیجی در نخستین روز هفته دفاع مقدس در حسینیه عاشقان ثارالله ، نواختن زنگ مقاومت و ایثار در مدارس ، افتتاح پروژه های اشتغالزایی اقتصاد مقاومتی ، ۱۰ واحد مسکن محرومین ، برپائی یادواره های شهدا ، و تجلیل از مدافعان و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس و برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی را از جمله برنامه های هفته دفاع مقدس در این شهرستان است.

فرمانده سپاه ناحیه قائم‌شهر، بیان کرد: عطر افشانی و غبارروبی قبور شهدا، اعزام راویان دفاع مقدس به مدارس و مساجد برای انتقال و بیان اهداف و دستاوردهای دوران دفاع مقدس و برپائی نمایشگاه های دفاع مقدس وهمایش های بصیرتی در سطح پایگاه ها را از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان قائم‌شهر برشمرد .

این مسوول در پایان خاطرنشان کرد: با اشاره به نقش تاثیرگزار رسانه ها دردوران دفاع مقدس از تلاش های خبرنگاران و اصحاب رسانه در ثبت و حفظ و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت ودستاوردهای دوران فاع مقدس قدردانی کرد.

یک دیدگاه

دیدگاه خود را به ما بگویید.