تاریخ انتشار :جمعه ۲۹ شهریور ۹۸.::. ساعت : ۸:۰۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

مدافع حریم ولایت باشیم

فرمانده سپاه کربلا مازندران گفت: باید مدافع حریم ولایت باشیم و یزید زمان خود را بشناسیم چون ما یا راه حق داریم یا راه باطل و بی‌طرف نداریم.

به گزارش قائم آنلاین، سردار محمدحسین بابایی در ششمین یادواره هفت شهید دهستان کوهدشت میاندورود در روستای سرتا با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا، اظهار کرد: پیام شهدا برای ما دینداری و ولایت‌مداری بود.

وی با اشاره به اقدامات سپاه در محرومیت‌زدایی، بیان کرد: ۵۰۰ واحد مسکن محرومین تحت پوشش کمیته امداد توسط سپاه مازندران ساخته شد و ۴۹۳ واحد در حال ساخت است.

فرمانده سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه آنهایی که به صحرای کربلا آمدند و امام حسین (ع) و یارانش را به شهادت رساندند حافظ قرآن و به ظاهر مسلمان بودند، خاطرنشان کرد: اخیرا یک جریان مرموز به‌دنبال حذف نام شهید از کوچه و خیابان هستند و برای اینکار هم بهانه‌های واهی می‌آورند.

بابایی حرام‌خواری را یکی از عامل فرعی و بی‌بصیرتی و نشناختن امام زمان را عامل اصلی حادثه کربلا بیان کرد و افزود: آنهایی که امام حسین(ع) را کشتند صحابه بودند، سابقه سربازی در رکاب امام علی(ع) را داشتند اما برای مال دنیا سخنان خدا را نشنیدند.

وی تصریح کرد: عده‌ای دور پیامبر بودند ولی در سقیفه برخلاف دستور پیامبر عمل کردند و در انقلاب هم عده‌ای دور امام نشستند ولی بعد از فوت امام بر خلاف سخنان و راه امام عمل کردند.

بابایی تاکید کرد: کسانی که چهل سال با ایجاد جناح، حزب و گروه از ولی خدا اطاعت نکردند باید بدانند که اطاعت از ولی فقیه اطاعت از امام زمان است.

وی با بیان اینکه یکی از سخت‌ترین امتحان خدا از ما امتحان به ولایت است، گفت: برای اطاعت از ولی خدا باید از حب ریاست، حب نفس و شهوت بگذریم.

بابایی خاطرنشان کرد: باید مدافع حریم ولایت باشیم و یزید زمان خود را بشناسیم چون ما یا راه حق داریم یا راه باطل و بی‌طرف نداریم.

فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه مردم ثابت کردند که به کمتر از ولایت قانع نیستند اما یک عده فضا را غبارآلود می‌کنند و باید مواظب بود، افزود: مگر رهبری نفرمودند که حقوق نجومی حرام است و باید برگشت داده شود، چرا شروط رهبری در برجام عمل نشد و یک عده سکوت کردند و یا اقدام مناسبی انجام ندادند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.