تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۶ شهریور ۹۸.::. ساعت : ۱۰:۲۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

لوزانو: دوست دارم همیشه با ایران بازی کنیم

سرمربی تیم ملی والیبال چین گفت: دوست دارم همیشه با تیم ملی ایران بازی کنیم تا خود را اثبات‌ کنیم.

به گزارش قائم آنلاین، رائول لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال چین، بعد از شکست تیمش برابر ایران در نشست خبری بعد از بازی گفت: ابتدا به مردم ایران و تماشاگران حاضر در ورزشگاه به خاطر جو فوق العاده‌ای که ایجاد کرده بودند تبریک می‌گویم. خبرنگارانی که در چین هستند بارها از من سوال کردند که چرا تا به امروز مصاحبه‌ای از من منتشر نشده است. باید بگویم من همیشه خوشحال می‌شوم که با رسانه‌های ایرانی مصاحبه داشته باشم و تا آخر دوران کاری‌ام به این موضوع پایبند هستم و پاسخگوی آن‌ها خواهم بود.

او در ادامه داد: به تیم ملی ایران نیز تبریک می‌گویم چرا که آن‌ها شایسته این پیروزی بودند. ایران در این بازی ترکیب اصلی خود را به زمین فرستاد. همیشه از بازی کردن برابر ایران لذت می‌برم. در آینده نیز تمایل دارم مقابل ایران بازی کنیم تا بتوانیم توانایی‌های خود را به نمایش بگذاریم.

لوزانو گفت: جو ورزشگاه ایران فوق العاده است و دلیل اصلی من برای تمایل حضور در فینال این است که بازیکنانم در حضور تماشاگران ایران و جو فوق العاده بازی کنند و این حس را تجربه کنند. تیم ما جوان است. ما نه تنها کم تجربه هستیم بلکه در زمینه فنی نیز ضعف داریم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.