تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۱ شهریور ۹۸.::. ساعت : ۳:۰۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

کندوان و هراز روزهای جمعه و شنبه یک‌طرفه است

رئیس پلیس راه مازندران گفت: با توجه به حضور مسافران بسیار در مازندران توصیه ما به مسافران این است بهترین زمان برای خروج در زمان اعمال محدودیت یک‌طرفه در محورهای هراز و کندوان است که لازم است زمان بازگشت سفرهای خود را مدیریت کنند.

به گزارش قائم آنلاین، علیرضا قدمی امروز درباره آخرین وضعیت ترافیکی و جوی محورهای مازندران در گفت‌وگو ، در شهرستان ساری، اظهار کرد:  در حال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای هراز؛کندوان، سوادکوه و کیاسر به‌صورت عادی و روان است.

وی با اشاره به بارش مقطعی باران و لغزنده بودن سطح محورهای مازندران، افزود: ارتفاعات استان مه‌آلود بوده و با کاهش دید همراه است.

رئیس پلیس راه مازندران با اعلام اینکه باتوجه به بارش‌ها رانش یا ریزشی به‌ویژه در سطح محورهای کوهستانی و ارتفاعات استان گزارش نشده است، اضافه کرد: معمولا در زمان بارندگی احتمال ریزش و رانش بیشتر می‌شود که لازم است رانندگان با احتیاط در سطح محورها تردد کنند.

این مسؤول درباره محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران، گفت: محدودیت‌های ترافیکی از روز یک‌شنبه آغاز شده و تا روز شنبه هفته آینده ادامه خواهد داشت.

قدمی ادامه داد: طی این مدت از ساعت ۶ تا دو بامداد روز بعد تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی ممنوع اعلام شده است.

وی با بیان اینکه تردد تمامی تریلی از محور هراز و تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان ممنوع است، تصریح کرد: روزهای جمعه و شنبه محورهای هراز و کندوان یک‌طرفه خواهد شد.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه تردد تمامی تریلی‌ها نیز از ساعت ۶ تا ۲۴ روز جمعه از محور سوادکوه ممنوع است، یادآور شد: درصورت بروز ترافیک بحث اعمال محدودیت‌های مقطعی یک‌طرفه در محور کیاسر در دستور کار قرار دارد.

قدمی در پایان خاطرنشان کرد: باتوجه به برگزاری مراسم عزاداری مسافران بسیاری وارد استان شدند که در ارتباط با مدیریت سفر توصیه ما به مسافران این است بهترین زمان برای خروج در زمان اعمال محدودیت یک‌طرفه در محورهای هراز و کندوان است که لازم است زمان بازگشت سفرهای خود را مدیریت کنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.