تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۹ شهریور ۹۸.::. ساعت : ۳:۵۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

هیأت‌های مذهبی پیشتاز در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: امروز بیانیه گام دوم انقلاب و مسائل روز جامعه اسلامی باید در هیات های مذهبی مورد توجه ویژه قرار گیرد .

به گزارش قائم آنلاین، حجت‌الاسلام میرمحمدیان صبح امروز در بازدید از برخی هیأت‌‌های مذهبی شهرهای مازندران با تسلیت سوگواری شهادت جانسوز حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش و فرا رسیدن عاشورای حسینی، اظهار کرد: نگاه به منش و سیره حضرت سیدالشهدا (ع) در جریان واقعه عاشورا درس بزرگ ذلت‌ناپذیری است و امروز این گفتمان باید در تمامی جوامع اسلامی مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به قیام عاشورایی حضرت سیدالشهدا(ع) در واقعه خونین کربلا، افزود: عبرت‌های عاشورایی قیام امام حسین (ع) باید درس بزرگ ملت‌های مسلمان جهان باشد و این قیام باید راه روشن همه مسلمانان جهان قرار گیرد.

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی کشور به اهمیت فعالیت‌های فرهنگی و دینی در هیات‌های مذهبی اشاره کرد و گفت: توجه به مسائل اجتماعی و روز جامعه اسلامی از سوی هیات‌های مذهبی امروز یک ضرورت جدی است و هیات باید درباره مسائل سبک زندگی دینی و اسلامی هم تاثیرگذار باشند .

این مسؤول فرهنگی با اشاره به دغدغه‌های سازمان تبلیغات اسلامی درمورد تشکل‌های دینی و مذهبی به ویژه هیات‌های مذهبی، تاکید کرد: دغدغه‌های سازمان تبلیغات اسلامی در زمینه رفع مشکلات تشکل‌های دینی و مردمی است و از ظرفیت‌های موجود خود در این بخش تمام تلاش خود را معطوف به رفع این مشکلات کرده است .

گفتنی است حجت‌الاسلام میرمحمدیان معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی و مدیرکل تبلیغات اسلامی استان از هیات‌های مذهبی برخی شهرهای استان بازدید و از نزدیک با آنان به گفت‌وگو پرداخت.

دیدگاه خود را به ما بگویید.