تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۹ شهریور ۹۸.::. ساعت : ۳:۴۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

آغاز اعزام زائران مازندرانی اربعین از امروز

اعزام زائران اربعین از 19 شهریور ماه امسال مصادف با دهم محرم 1441 بوده و تا هفتم آبان ماه امسال مصادف با30 صفر 1441 ادامه خواهد داشت.

به گزارش قائم آنلاین، اعزام زائران مازندرانی اربعین از امروز آغاز می‌شود که تمام تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شده است.

جانشین کمیته اعزام ستاد اربعین حسینی استان مازندران در این باره، اظهار کرد: ثبت‌نام زائران اربعین  روز جمعه یکم شهریور ماه امسال آغاز شد که از آن زمان تاکنون تعداد افرادی که در سامانه سماح ثبت‌نام کردند به بیش از ۱۱هزار نفر رسیده است.

مصطفی جعفری افزود: اعزام زائران اربعین از ۱۹ شهریور ماه امسال مصادف با دهم محرم ۱۴۴۱ بوده و تا هفتم آبان ماه امسال مصادف با۳۰ صفر ۱۴۴۱ ادامه خواهد داشت.

وی یادآور شد: سال گذشته ۵۱ هزار مازندرانی به زیارت اربعین اعزام شدند که امسال پیش‌بینی‌ می‌شود زائران بیشتری به این سفر معنوی مشرف شوند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران نیز ادامه داد: سال گذشته جابه‌جایی ۲۸هزار زائر با کمک۷۵۰ دستگاه اتوبوس به مقصد مهران صورت گرفته است.

علی نصیری با اشاره به اینکه برای جابه‌جایی زائران در بحث اعزام مشکلی نداریم و آمادگی کاملی در این زمینه داریم، گفت: اعزام زائران از ۱۹ شهریور ماه آغاز می‌شود که در این زمینه تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.