تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۳ شهریور ۹۸.::. ساعت : ۱:۱۳ ب.ظ
فاقددیدگاه

با فرارسیدن محرم، قائم‌شهر سیاه‌پوش شد

بمناسبت فرارسیدن ایام عزاداری اباعبدالله‌الحسین(ع) و یاران با وفایش شهرداری قائم‎شهر توانست با فضاسازی مناسب شهر را سیاه‌پوش کند و با نصب المان‌های زیبا ظاهر شهر را تغییر دهد.

به گزارش قائم آنلاین،بمناسبت فرارسیدن ایام عزاداری اباعبدالله‌الحسین(ع) و یاران با وفایش شهرداری قائم‎شهر توانست با فضاسازی مناسب شهر را سیاه‌پوش کند و با نصب المان‌های زیبا ظاهر شهر را تغییر دهد.

دو سالی بود که چنین فضاسازی مناسبتی را در قائم‌شهر نمی‌دیدیم و شهرداری در غفلت نصب المان‌های شهری و فضاسازی مناسب بود ولی اکنون با فرارسیدن ایام سوگواری محرم تحولی در وضعیت مبلمان شهری را شاهد هستیم.

این فعالیت باید ادامه دار باشد و شهرداری بتواند به این وظیفه ذاتی خود به درستی عمل کند تا ظاهر شهر در مراسمات مختلف تغییر کند.

درپایان نیز نکته‌ای قابل تامل باید گفت که متاسفانه در کنار زیبایی نصب المان شهری، عدم مدیریت در چاپ و نصب بنرهای تبلیغاتی توسط هیئات مذهبی باعث شد تا تعداد زیاد بنرهای تبلیغاتی توام با اطلاع رسانی هیئات را در قالب داربست در تمام نقاط شهر را شاهد باشیم.

ای کاش همچون شهرهای بزرگ، شهرداری و شورای شهر بتواند با مدیریت بهتر و تجمیع هیئات مذهبی با نصب بنرهای بزرگ در مراکز شلوغ شهر باعث شود تا بصورت تمرکزی اطلاع رسانی مراسمات صورت گیرد و اینکه ظاهر شهر نیز حفظ شود و این چنین شهر مملو از بنرهای مختلف نشود.

شهرداری می‌تواند با چاپ و اطلاع‌رسانی مراسمات هیئات هم کمکی به ظاهر شهر کند و هم اینکه می‌تواند به هیئات مذهبی در مورد هزینه‌های چاپ این مراسمات کمک کند تا دغدغه این خادمان ائمه‌اطهار کم شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.