تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۰ شهریور ۹۸.::. ساعت : ۹:۲۶ ق.ظ
فاقددیدگاه
فرماندار قائم‌شهر:

۶۰۰ نفر با تسهیلات روستایی در قائم‌شهر مشغول کار شدند

فرماندار قائم‌شهر گفت: سامانه کارا در دو بخش تسهیلات روستایی و فراگیر فعال است و امسال سهمیه تسهیلات روستایی شهرستان به بیش از 18 میلیارد تومان افزایش یافت و برای 597 نفر اشتغال ایجاد شده است.

به گزارش قائم آنلاین، یحیی یوسف‌پور ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در کنار مشکلاتی که شهرستان قائم‌شهر دارد باید به فرصت‌‌های موجود توجه ویژه‌ای کرد و روی آنها کار کرد تا عملیاتی شوند، اظهار کرد: اعتبارات تملک دارایی‌های شهرستان در سال ۹۸ حدود ۸ میلیارد و ۱۳۶ میلیون تومان است که در فصل‌های مختلف تعریف شده است.

وی افزود: در بخش متوازن حدود ۲۶ میلیارد و ۶۵۷ میلیون تومان است که در بخش‌های آب، برق، گاز، زیرساخت، کشاورزی  و سایر سرفصل‌ها در نظر گرفته شده است.

یوسف‌پور تصریح کرد: در مجموع اعتبارات این فصل در سال ۹۸، در بحث متوازن ۱۶ درصد و در بحث تملک ۴۴٫۸ درصد افزایش داشتیم و امیدواریم مجموع اعتبارات که بیش از ۵۴ میلیارد تومان است تخصیص پیدا کند تا پروژه‌های زیادی را اجرایی و عملیاتی کنیم.

وی خاطر نشان کرد: در هفته دولت امسال بیش از ۳۴ پروژه در قالب کلنگ‌زنی و افتتاح در نظر گرفته شد که در مجموع بیش از ۷۰ میلیارد تومان اعتبار دولتی داشت و در این مسیر بخش خصوصی بیش از ۱۸ میلیارد تومان کمک کرد که از مهم‌ترین پروژه‌های هفته دولت امسال می‌توان به افتتاح تجهیزات و بهسازی ورزشگاه شهیدوطنی با اعتبار بیش از ۱۷ میلیارد تومان، تقویت شبکه برق با اعتبار ۸٫۵ میلیارد تومان اشاره کرد.

فرماندار قائم‌شهر در پایان گفت: سامانه کارا در دو بخش تسهیلات روستایی و فراگیر فعال است و امسال سهمیه تسهیلات روستایی شهرستان به بیش از ۱۸ میلیارد تومان افزایش یافت  و برای ۵۹۷ نفر اشتغال ایجاد شد و بیش از ۲۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان برای سرفصل‌های تولیدی در سامانه کارا  تخصیص اعتبار شده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.