تاریخ انتشار :جمعه ۸ شهریور ۹۸.::. ساعت : ۵:۰۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

شهیدان رجایی و باهنر الگوی تمام‌عیار برای مدیران هستند

امام‌ جمعه شهرستان جویبار گفت: زندگی شهیدان رجایی و باهنر را یک الگوتمام عیار برای تمام مدیران است و سیره و شیوه شهیدان رجایی و باهنر الگوی مدیریتی موفق برای خدمت‌رسانی جهادی در کشور است.

به گزارش قائم آنلاین، آیت‌الله محمدتقی نادعلیزاده در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان جویبار با تبریک هفته دولت، زندگی شهیدان رجایی و باهنر را یک الگوتمام عیار برای تمام مدیران دانست و گفت: سیره و شیوه شهیدان رجایی و باهنر الگوی مدیریتی موفق برای خدمت‌رسانی جهادی در کشور است.

وی افزود: پاکی، صداقت، مردمی‌بودن و خدمت بی‌منت در ریاست جمهوری شهید رجایی و نخست وزیری شهید باهنر راه را برای سیاست‌مداران مشخص کرد که هم می‌شود سیاست‌مدار بود و هم پاکی، صداقت و خدمت بی‌منت را پیشه کرد.

امام‌جمعه جویبار بیان کرد: در هفته دولت افتتاحیه‌های زیادی در شهرستان داشتیم ولی مطالبات مردم بیش از این است و همه مسئولین باید تلاش کنیم تا مردم جویبار به حقوق خود دست پیدا کنند.

نادعلیزاده به فرارسیدن ماه محرم و حفظ عفاف و حجاب دراین ماه اشاره و عنوان کرد: عده‌ای معلوم الحال در ایام محرم با وضعیت پوشش و آرایش‌های نامتعارف وارد مراسم عزاداری می‌شوند که از همه خانواده‌ها و نیروی انتظامی می‌خواهیم با این هنجارشکنان برخورد کند و شأن عزادارای اباعبدالله در این ماه حفظ شود.

وی با بیان اینکه الان زمان مذاکره نیست خاطرنشان کرد: ما با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم زیرا کارنامه این کشور در برابر جمهوری اسلامی ایران سیاه است و تحریم‌های آمریکا به نهایت خود رسیده و دیگر اثرگذار نیست.

امام‌جمعه جویبار گفت: امروز به جایگاهی از قدرت و اقتدار در منطقه رسیده است که کشورهای مرتجع عربی و حتی کشورهای غربی جرأت حرف زدن علیه ایران را ندارند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.