تاریخ انتشار :جمعه ۸ شهریور ۹۸.::. ساعت : ۴:۵۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

دولتمران برای رفاه و آسایش ملت بیشتر تلاش کنند

خطیب جمعه شهر یاسوج گفت: ملت ایران شایسته بهترین خدمان هستند و دولتمردان برای رفاه و آسایش آنها تلاش کنند.

به گزارش قائم آنلاین، آیت‌الله سید علی‌اصغر حسینی در خطبه‌های نماز سیاسی عبادی جمعه این هفته شهر یاسوج با اشاره به هفته دولت و شهادت شهیدان رجایی و باهنر توسط منافقین گفت: این دو شهید بزرگوار افرادی تلاش‌گر مخلص و خدمتگزار بودند به همین دلیل در اذهان ملت ایران ماندگار شدند و بهترین الگو برای دولتمردان هستند.

امام جمعه یاسوج گفت: هفته دولت یک فرصت مناسب برای دولتمردان است تا عملکرد خود را سنجش و ارزیابی کنند و انتظار می‌رود هر چه بیشتر برای خدمت‌رسانی به مردم و رفاه و آسایش انها تلاش کنند چرا که ملت ایران به دلیل وفاداری به نظام و انقلاب و حضور گسترده در همه صحنه‌ها شایسته خدمت بیشتر هستند و مدیران خود را وقف مردم کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تسلیت فرارسیدن ماه محرم گفت: محرم ماه پیروزی خون بر شمشیر و بهترین ایام برای عمل به فرائض امر به معروف و نهی از منکر است، هدف اصلی قیام عاشورا هم همین فریضه الهی است.

خطیب جمعه شهر یاسوج بیان کرد: عمل به امر به معروف و نهی از منکر سبب ترویج خوبی و از بین رفتن زشتی‌ها و بدی‌ها می‌شود.

وی  در ادامه عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با دولتمردان مطالب مهم و راهگشایی را ایراد کردند و بر دو نکته اصلی فرهنگ و اقتصاد تاکید داشتند و از نظر ایشان فرهنگ از اقتصاد مهمتر است.

خطیب جمعه یاسوج بر لزوم داشتن تجهیزات نظامی در کنار پدافند برای خنثی کردن هرگونه هجوم دشمنان تاکید و گفت: هر دوی این موارد مهم هستند که ایران تاکنون در این زمینه تجهیزات پیشرفته‌ای تولید کرده است و با همین تجهیزات ساخت داخل توانست پهباد جاسوسی پیشرفته امریکا را سرنگون کند.

حسینی عنوان کرد: رژیم اشغال‌گر قدس به تازگی تجاوز نظامی به لبنان و سوریه کرده که دلیل حمله به این کشورها شکست نقشه‌ها و توطئه امریکا و این رژیم جعلی در منطقه خاورمیانه است.

خطیب جمعه یاسوج بیان کرد: سید حسن نصرالله به رژیم صهیونیستی هشدار داده که به این عمل رژیم صهیونیستی پاسخ می دهد.

حسینی عنوان کرد: رژیم اسراییل در باتلاق محور مقاومت گرفتار شده و عمر آن در حال پایان یافتن است.رهبر معظم انقلاب اسلامی هم نابودی این رژیم را پیش‌بینی کردند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.