تاریخ انتشار :جمعه ۸ شهریور ۹۸.::. ساعت : ۵:۰۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

آمریکا فکر مذاکره با ایران را از سر خود دور کند

امام جمعه موقت ساری با اشاره به جنایت‌های آمریکا در جهان و علیه ملت ایران اسلامی، گفت: آمریکا فکر مذاکره با ایران را از سر خود دور کند.

به گزارش قائم آنلاین، حجت‌الاسلام محمد قاسمی امروز در خطبه‌های نماز جمعه مرکز استان مازندران با بیان اینکه باید از دروغ و نمامی دوری کنیم و در درجه اول واجبات دین را اجرا کنیم‌، اظهار کرد: بعضی از افراد جامعه از تمکن مالی مناسبی برخوردار هستند و در این روزهای سخت اقتصادی برای خیرات به افراد نیازمند کمک کنند.

وی با بیان اینکه آنچه که برای خودمان می‌پسندیم باید برای دیگران بپسندیم، افزود: کسی که غیبت ما را کند ناراحت می‌شویم، پس خودمان هم غیبت دیگران نکنیم و آبروی مومن دیگری را از بین نبریم.

امام جمعه موقت ساری با بیان اینکه مال حرام زندگی انسان را متلاشی می‌کند و انسان را به بیراهه می‌کشاند، ادامه داد: در تمامی مراحل زندگی باید مراقب باشیم، مال حرام وارد زندگی ما نشود.

قاسمی با اشاره به اینکه در طول ۴۰ سال اخیر دولت‌های مختلف به مردم خدمت کردند و امسال هم پروژه‌های مختلف در استان مازندران مورد بهره‌برداری رسیده است، تصریح کرد: دولت‌مردان باید بدانند مردم مشکل اقتصادی دارند و برای برطرف کردن این مشکلات فکر اساسی کنند.

وی با بیان اینکه گرانی کمر مردم را شکسته است و بیکاری خانواده‌ها را رنج می‌دهد، تاکید کرد: برطرف کردن مشکلات اقتصادی مردم عزم ملی می‌خواهد.

امام جمعه موقت ساری با بیان اینکه فرهنگ و اقتصادی دو بال این کشور هستند، اظهار کرد: نمی‌توانیم بگوییم معیشت مردم را حل اما مسئله فرهنگ را رها کنیم.

قاسمی تاکید کرد: دو سال از عمر دولت باقی مانده و دولت باید از حاشیه‌ها پرهیز کند و به فکر مردم باشد و با مدیریت جهادی باید جلوی گرانی افسارگسیخته گرفته شود.

وی با اشاره به فرارسیدن ماه محرم اظهار کرد: سخنرانان و مداحان در ماه محرم اهداف قیام امام حسین (ع) را بازگو کنند.

امام جمعه موقت ساری با بیان اینکه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه کم‌رنگ شده است، گفت: امام حسین (ع) یکی از معروف‌ها است که عزتمندانه زندگی کرد و این مسائل را باید بازگو کنیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.