تاریخ انتشار :یکشنبه ۳ شهریور ۹۸.::. ساعت : ۱۰:۵۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

راه‌اندازی ۹ پارک محله در کتالم و ساداتشهر

شهردار کتالم وسادات شهر گفت: 9 پارک محله‌ای در کتالم و ساداتشهر در آینده راه‌اندازی و در دهه فجر امسال دو پارک دیگر افتتاح می‌شود.

به گزارش قائم آنلاین، مجتبی رضوانی در آیین بهره برداری از پروژه های کتالم و ساداتشهر در هفته دولت اظهار کرد: در سال ۹۸ حدودا ۷ هزار و ۳۲۶ متر مربع آسفالت در کوچه‌های خاکی انجام شد.

وی افزود: خیابان های شیعه کلایه، آدینه و پیازکش آسفالت شده است که ۱۴۰۰ متر مربع حجم آسفالت این پروژه بوده و در ادامه قرارداد با پیمانکار منعقد شده است.

شهردار کتالم و ساداتشهر تصریح کرد: هزینه ای به مبلغ ۲ میلیارد تومان در پروژه های هفته دولت مورد بهره برداری قرار می گیرد.

این مسئول با بیان اینکه یک پارک محله ای با همکاری اداره ورزش و جوانان کلنگ‌زنی می شود تصریح کرد: دیواره حفاظتی، کانال هدایت آبهای سطحی و اتوماسیون اداری پروژه های شهرداری کتالم و ساداتشهر است که مورد بهره‌برداری قرار می گیرد.

رضوانی با اشاره به اینکه ۹ پارک محله‌ای در کتالم و ساداتشهر راه‌اندازی می‌کنیم یادآور شد: در دهه فجر سال جاری ۲ پروژه پارک محله‌ای به بهره‌برداری می‌رسد و خیرین در راستای واگذاری زمین نقش بزرگی دارند.

عضو شورای اسلامی شهر رامسر نیز گفت: در راستای بهره‌وری سازمانی و مدیریت بهتر اتوماسیون اداری پیاده سازی می‌شود.

محمد غلامرضایی بیان کرد: در گذشته برخی نامه‌های شهرداری گم می‌‌شد که سبب اختلال در سیستم اداری بود و اتوماسیون اداری سبب صرفه‌جویی در وقت و هزینه خواهد شد.

وی افزود: با راه‌اندازی اتوماسیون اداری مکاتبات الکترونیکی انجام می‌شود و ارباب رجوع نامه‌ها را رصد و گردش کار ارائه می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر رامسر خاطر نشان کرد: گزارشات متنوع از اتوماسیون گرفته خواهد شد که فساد اداری کم می‌شود و ارباب رجوع کمتر با کارمند درگیر است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.