تاریخ انتشار :جمعه ۱ شهریور ۹۸.::. ساعت : ۲:۴۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

اکران فیلم‌های جشنواره کودک و نوجوان در بجنورد

اکران‌های جشنواره فیلم کودک و نوجوان در خراسان شمالی طی روز گذشته در بجنورد آغاز و با نمایش دو فیلم دیگر در روز جمعه ادامه پیدا می‌کند.

به گزارش قائم آنلاین، فیلم‌های سینمایی “داستان‌های باغ جادویی” از کشور فرانسه و فیلم سینمایی بنیامین از ایران عصر روز گذشته و همزمان با نخستین روز از اکران فیلم‌های سی و دومین جشنواره فیلم کودک و نوجوان در خراسان شمالی در سینما گلشن بجنورد برای کودکان و نوجوانان و خانواده‌های آن‌های اکران شد.

طی دومین روز اکران فیلم‌های جشنواره فیلم کودک و نوجوان در خراسان شمالی “جزیره گنج” به کارگردانی حمیدرضا لوافی و “قطارآن شب” به کارگردانی حمیدرضا قطبی در ساعت ۱۸ و ۲۰ اکران می‌شود.

در این جشنواره فیلم‌های سینمای “جوانمردان” به کارگردانی علی احمدی، “اینجا خانه من است” به کارگردانی خیرالله تقیانی پور و فیلم “غرغرو وارد می‌شود ” به کارگردانی آندرس کونوریه، “بیست‌وسه نفر” به کارگردانی مهدی جعفری، “منطقه پروازممنوع” به کارگردانی امیرداسارگر و “تورنادو ” به کارگردانی سید جواد هاشمی طی شب‌های آینده به روی پرده سینما گلشن می‌رود.

گفتنی است؛ سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در خراسان شمالی ٣١ مردادماه آغاز و تا ٤ شهریور در بجنورد ادامه دارد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.