تاریخ انتشار :چهارشنبه ۹ مرداد ۹۸.::. ساعت : ۶:۳۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

خرید خطوط پیشرفته تولید رادیاتور پنلی توسط بوتان

گروه صنعتی بوتان اقدام به خرید خطوط پیشرفته تولید رادیاتور پنلی با برندهای ایرتورپن، گلدپن، آی پن، آیو پن، آریل استار، کلاس پن و نیو کلاس پن از شرکت "آذریانار ایتسی سو" کرد.

به گزارش قائم آنلاین، بنابر اعلام روابط عمومی گروه صنعتی بوتان، این اقدام با هدف تنوع‌بخشی به سبد محصولات و رفاه بیشتر مشتریان بوتان صورت گرفت.

گروه صنعتی بوتان با اتکا بر ۶۶ سال سابقه درخشان در عرصه صنعت و تولید محصولات با کیفیت و متنوع خانگی و تاسیساتی، نزد مشتریان به عنوان یک شرکت پیشرو و مطمئن شناخته شده و با تولید و عرضه انواع پکیج شوفاژ دیواری، آبگرمکن دیواری فوری، رادیاتورآلومینیومی و حوله خشک‌کن، آسایش و رفاه را نه تنها برای خانواده‌های ایرانی بلکه در کشورهای اروپائی نیز به ارمغان آورده است.

شرکت آذریانار نیزفعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرده و در حال حاضر با سبد متنوعی از برندها، رهبر بازار رادیاتورهای پنلی می‌باشد؛ محصولات این شرکت همواره به کیفیت عالی مشهور بوده‌اند.

بوتان امیدوار است همانند گذشته با تنوع سبد محصولات و عرضه برندهای با کیفیت به بازار بتواند فصل جدیدی از رفاه و آسایش خاطر را برای مصرف‌کنندگان رقم بزند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.