تاریخ انتشار :سه شنبه ۸ مرداد ۹۸.::. ساعت : ۹:۴۶ ق.ظ
فاقددیدگاه

برپایی جشنواره ملی صنایع دستی در قائم‌شهر

معاون صنایع‌دستی اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: جشنواره ملی صنایع دستی از 15 تا 19 مرداد ماه امسال در شهرستان قائم‌شهر برگزار می‌شود.

به گزارش قائم آنلاین، حسین ایزدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما پیرامون برگزاری جشنواره ملی صنایع دستی در قائم شهر، اظهار کرد: تاکنون هشت نمایشگاه استانی صنایع‌دستی در سطح استان مازندران برگزار شد.

وی با اشاره به برپایی جشنواره ملی صنایع دستی از ۱۵ مرداد ماه امسال در مازندران، افزود: این جشنواره از ۱۵ تا ۱۹ مرداد ماه امسال با برپایی ۱۵۰ غرفه که ۸۰ غرفه به سایر استان‌ها و بقیه به هنرمندان صنایع‌دستی مازندران اختصاص دارد در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی شهرستان قائم‌شهر برگزار می‌شود.

معاون صنایع‌دستی اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران اضافه کرد: در کنار برگزاری جشنواره‌ها، بحث برپایی نمایشگاه‌های صنایع دستی نیز در دستور کار قرار دارد.

ایزدی  بیان کرد: باتوجه به اینکه در سال رونق تولید قرار داریم استقبال مردم برای خرید بیشتر شد و تولیدکنندگان توانستند کیفیت را ارتقا دهند و هم استقبال از کالاهای هندی و چینی نیز کمتر شد.

وی ادامه داد: هرچند تحریم تهدید است اما برای هنرمندان صنایع دستی این تحریم‌ها تبدیل به فرصت شد.

معاون صنایع‌دستی اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با اعلام اینکه هنرمندان صنایع دستی با ذائقه روز تولید می‌کند، اظهار کرد: نمد برای دوره استقبال چندانی نداشته اما با طراحی با استقبال چشمگیری مواجه شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.