تاریخ انتشار :یکشنبه ۶ مرداد ۹۸.::. ساعت : ۴:۴۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

توانمندی‌های بالقوه جامعه ایثارگری به شکوفایی برسد

مشاور وزیر اقتصاد با اشاره به این‌که ۱۰ هزار نفر از کارکنان زیرمجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی از جامعه ایثارگری هستند، بر اتحاد و همدلی جامعه ایثارگران تأکید کرد و افزود: توانمندی‌های بالقوه جامعه ایثارگری باید به منصه ظهور برسد و امور ایثارگران مالیاتی هم در ارتقای سطح همکاری کند.

به گزارش قائم آنلاین، حجت‌الاسلام ثقفی در نشست هم‌اندیشی جامعه ایثارگران امور مالیاتی استان لرستان با اشاره به این‌که لرستان در دوران دفاع مقدس نقش اساسی داشت، افزود: نگه‌داشتن یاد شهدا در وهله اول موجب تقویت ایمان است.

وی با ذکر این مطلب که از ۳۳ هزار کارکنان زیرمجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی ۱۰ هزار نفر از جامعه ایثارگری هستند، ادامه داد: قرار دادن جامعه ایثارگران در پُست‌های مدیریتی موجب سالم‌سازی اداری است؛ چراکه جامعه ایثارگری به خون پدر یا همسر خود خیانت نمی‌کنند.

ثقفی بر اتحاد و همدلی جامعه ایثارگران تأکید کرد و افزود: توانمندی‌های بالقوه جامعه ایثارگری باید به منصه ظهور برسد و امور ایثارگران مالیاتی هم در ارتقای سطح همکاری کند.

مشاور وزیر اقتصاد در امور ایثارگران با تأکید بر تقویت نشاط و انگیزه در جامعه ایثارگری، ادامه داد: برنامه‌های سالانه و اجتماع جامعه ایثارگری به‌طور مستمر برگزار شود.

وی با اشاره به این‌که درآمد امور مالیاتی از بانک‌ها بیشتر است، اضافه کرد: مزایای کارکنان این سازمان نیز باید به موازات بانک‌ها باشد.

ثقفی با تأکید بر این‌که از مشاوره‌های جامعه ایثارگری استقبال می‌کنیم، ادامه داد: طرح‌ها و مشاوره‌های جامعه ایثارگران امور مالیاتی لرستان از طریق مسئول امور ایثارگران این اداره ارسال شود.

یادآور می‌شود که در پایان این مراسم، علی مهدوی، کیومرث طهماسبی و شیرزاد بسطامی از جامعه ایثارگری امور مالیاتی لرستان به بیان مشکلات و ارائه نظرات و پیشنهادات خود در این حوزه پرداختند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.