تاریخ انتشار :شنبه ۵ مرداد ۹۸.::. ساعت : ۹:۴۶ ق.ظ
فاقددیدگاه
فرمانده سپاه ناحیه قائم‌شهر:

اعزام چهار کاروان از بسیجیان قائم‌شهری به مناطق عملیاتی غرب کشور

فرمانده سپاه ناحیه قائم‌شهر، گفت: 200 نفر از بسیجیان قائم‌شهری در قالب ۴ کاروان، برای بازدید از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس به غرب کشور اعزام خواهند شد.

به گزارش قائم آنلاین، حسین علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ما در مورد اعزام کاروان راهیان نور غرب کشور، ضمن گرامی‌داشت عملیات افتخار آفرین مرصاد، اظهار کرد: به منظور افزایش روحیه ایثار و شهادت طلبی وانتقال فرهنگ پایداری و مقاومت به نسل‌های جدید و همچنین آشنایی و بازدید نسل‌های چهارم انقلاب خصوصا بار اولی‌ها با مناطقی که زمانی رزمندگان اسلام برای دفاع از دین و ناموس و وطن خود در این مکان جانفشانی کردند این اردوی بزرگ فرهنگی با حضو۲۰۰نفر ازبسیجیان شهرستان قائم‌شهر اجرا خواهد شد.

وی افزود: این اردو که بزرگترین مانور فرهنگی کشور محسوب می‌شود به مدت چهار روز برگزار می‌شود که در طول مسیر زیارت مرقد مطهر حضرت امام خمینی(ره)،بازدید از شهرها ی سنندج، مریوان، مناطق عمومی کردستان، باشگاه افسران، منطقه عملیاتی سیران‌بند، یادمان بازی دراز، یادمان والفجر ۴(باشماق) از مکانهای زیارتی بسیجیان در این اردو است.

فرمانده سپاه ناحیه قائم‌شهر در ادامه تاکید کرد: برگزاری نماز جماعت، ادعیه، مسابقات فرهنگی و همچنین حضور راویان، روحانیون و مداحان اهل بیت برای ایجاد فضایی معنوی وتوام با شور و نشاط از ویژگیهای این اردو به حساب می‌آید.

این مسوول در پایان خاطرنشان کرد: در این اردو رعایت کلیه اقدامات امنیتی و تامینی و بهداشتی و تهیه تجهیزات و امکانات مورد نیاز در مواقع حوادث غیر مترقبه برای کاروانها پیش بینی شده است تا انشاءا.. سفری مفید ،خوب و خوش همراه با تغییرات سازنده ومعنوی برای بسیجیان در خاطره برجای بماند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.