تاریخ انتشار :جمعه ۴ مرداد ۹۸.::. ساعت : ۵:۴۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

نماز جمعه محل ارتباط بی‌واسطه مدیران و مردم است

فرماندار جویبار گفت: مصلی نماز جمعه محلی برای ارتباط بی‌واسطه مدیران با مردم است تا بتوانیم در حد توان بخشی از مشکلات آنان را برطرف کنیم.

به گزارش قائم آنلاین،  سید علی اسد در جلسه شورای اداری شهرستان جویبار که به مناسبت سالروز اقامه اولین نمازجمعه کشور در مصلی الغدیر این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: تأسیس نماز جمعه از میراث ماندگار انقلاب پربرکت اسلامی ایران و امام خمینی(ره) است.

وی افزود: مصلی نماز جمعه محلی برای ارتباط بی‌واسطه مدیران با مردم شریف و عزیز است تا بتوانیم در حد توان بخشی از مشکلات آنان را برطرف کنیم.

فرماندار جویبار بر کنترل بازار تأکید کرد و گفت: کنترل بازار وظیفه ما مدیران است و با معدود اخلاگران بازار برخورد کنیم.

اسد بیان کرد: همه ادارات باید در کنار هم، هم‌گام و همراه هم باشند تا کارها به درستی و تاثیرگذار انجام شود در غیر این صورت کارها ابتر می‌ماند.

وی با بیان اینکه دغدغه‌های زیادی در شهرستان جویبار داریم اظهار کرد: تمام چالش‌ها به صورت زنجیره‌ای به هم متصل هستند و اشتغال یکی از مهم‌ترین آن است که فنی‌وحرفه‌ای با آموزش مهارت می‌تواند در اشتغال زایی برجسته و مهم است.

آیت الله محمدتقی نادعلیزاده امام جمعه شهرستان جویبار در این جلسه گفت: برگزاری نماز جمعه از برکات انقلاب اسلامی است که باید قدر این فریضه الهی دانست.

وی تاکید کرد: امروز بهترین هنر برای یک مدیر راضی نگه داشتن مردم است که نماز جمعه بهترین فرصت برای ارائه خدمت به مردم است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.