تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲ مرداد ۹۸.::. ساعت : ۵:۰۰ ب.ظ
فاقددیدگاه
با حضور معاون فرماندار قائم شهر؛

نصراله دریابیگی عضو جدید شورای شهر قائمشهر شد

نصراله دریابیگی عضو علی البدل اول شورای اسلامی شهر قائمشهر با حضور معاون فرماندار قائمشهر و اعضای شورای شهر و شهردار جدید جایگزین عباس صالح زاده شد.

به گزارش قائم آنلاین، پیش از ظهر امروز نصراله دریابیگی علی البدل اول شورای اسلامی شهر قائمشهر با حضور معاون فرماندار قائمشهر و اعضای شورای شهر و شهردار جدید جایگزین عباس صالح زاده شد.

عمران عباسی، معاون فرماندار قائمشهر در این جلسه گفت : برحسب دستور قانون عضو علی البدل وارد شورای شهر شده است.

وی با بیان اینکه قائمشهر محتاج همدلی و همراهی همه است، افزود : حضور نصراله دریابیگی می تواند به عنوان سرمایه ای در عرصه مدیریتی شهری باشد.

نصراله دریابیگی نیز با سوگند یاد کردن در برابر قرآن مجید، تعهد کرد که در حفظ امانت و انجام هرچه بهتر وظایف خود در جهت خدمت به مردم کوشا باشد.

دریابیگی با تاکید بر اینکه مردم در شرایط سختی هستند، بیان کرد : تورم و رکود اقتصادی وجود دارد و ما باید با هم فکری، همدلی و برادری در حفظ منافع شهر و‌مردم تلاش کنیم‌.

در ادامه جلسه انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر قائمشهر صورت گرفت که بنا بر آن با اکثریت آرا سید هادی فضلی به عنوان رئیس شورا، احسان اسماعیلی نجار نایب رئیس، مجید عباسی منشی اول، ایمان پویامهر منشی دوم و غلامرضا میرزایی خزانه دار شدند.

لازم به ذکر است عباس صالح زاده با حکم وزیر کشور شهردار قائمشهر شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.