تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۷ تیر ۹۸.::. ساعت : ۹:۲۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

مراکز علمی کاربردی کشور با ۲۱ شاخص فرهنگی سطح بندی می‌شود

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت : تمامی مراکز علمی کاربردی کشور از لحاظ 21 شاخص‌ فرهنگی سطح بندی شده و دارای رتبه و امتیاز می‌شود.

به گزارش قائم آنلاین، سید احمدرضا پیش‌بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی در گفت‌وگو ، با اشاره به اینکه برنامه‌های این دانشگاه به صورت متمرکز است، گفت: فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه جامع علمی کاربردی در قالب متمرکز و سراسری اجرا می شود و مراکز ما در استان‌ها مجری برنامه ها هستند چراکه هنوز به دانشگاه ها برای برگزاری کارهای فرهنگی استقلال داده نشده است.

وی افزود: تمامی مراکز استان ها بر اساس ۲۱ شاخص و مولفه ای که برای‌شان تعریف شده است مورد ارزیابی قرار گرفته و سطح بندی می شود که با استناد بر عملکردشان به آنها امتیاز داده خواهد شد.

پیش بین تصریح کرد: مراکزی که در ارزیابی ۲۱ شاخص دانشگاه جامع علمی کاربردی بتوانند سطح یک امتیاز را کسب کنند در حدود ۵ درصد از بودجه بالاسری که سازمان از آنها دریافت می کند، تخفیف می گیرند در واقع از ۱۵ درصد بودجه که باید به سازمان بدهند تنها ۱۰ درصد پرداخت کرده و ۵ درصد باقی مانده را صرف توسعه مراکز می کنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.