تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۱ تیر ۹۸.::. ساعت : ۱۰:۴۱ ق.ظ
فاقددیدگاه
فرماندار قائم‌شهر در نشست با اصحاب رسانه:

نقد خبرنگاران متعهد کمک برای پیشرفت شهرستان است

فرماندار قائم‌شهر در اولین نشست خود با اصحاب رسانه پیرامون خبرهای انتقادی خبرنگاران متعهد، گفت: نقد منصفانه کمک به مدیران اجرائی است و نقد خبرنگاران متعهد نقل و نیش آنها نوش است.

به گزارش قائم آنلاین، یحیی یوسف‌پور فرماندار جدید قائم‌شهر در نخستین روز های کاری پس از معارفه شان توسط استاتدار مازندران نشست هم اندیشی با خبرنگاران رسانه‌ها برگزار کرد و پس از ارائه نقطه نظرات و طرح برخی از مسائل و مشکلات شهرستان قائم‌شهر از سوی خبرنگاران‌، اظهار کرد: خبرنگاران را صاحب فکر و اندیشه و تاثیر گزارترین قشر جامعه می‌دانم که شناخت و بهره جستن از ظرفیت‌های رسانه‌ها توسط مدیران، یک فرصت برای پیشرفت و توسعه شهرستان است.

وی افزود: خبرنگاران متعهد با رعایت اخلاق و اصول حرفه‌ای خبرنگاری، ضمن پوشش و انعکاس خدمات و عملکرد مدیران و دستگاه ها با نقدهای منصفانه و دلسوزانه خود کمک به مسئولان خواهند کرد چرا که نقد کردن مدیران توسط خبرنگاران متعهد نه آنکه تخریب نیست بلکه نقد آنها نقل و نیش آنها نوش است‌.

فرماندار قائم‌شهر با تاکید بر ضرورت هماهنگی‌ها و ارتباط مدیران با رسانه ها در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی بموقع مردم، بیان کرد: حضور بیشتر مسئولان در بین مردم در نقاط و محلات مختلف را موجب شناخت و پیگیری بهتر دستگاه ها در رفع مشکلات مردم بر شمرد‌.

این مسوول  تصریح کرد: اراده بر این است در شرایط جدید ، مشکلات شهرستان و مطالبات مردم در بخش های مختلف با کمک نحبگان و جوانان کارآمد ورسانه ها و… بدرستی پیگیری و برطرف شود و با نزدیک شدن آغاز بازی های فوتبال لیگ برتر کشور برلزوم سرعت بخشی روند تکمیل و تجهیز ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر و نیز حمایت و نظارت لازم بر روند کارها و عملکرد مالکان و دست اندرکاران باشگاه نساجی مازندران برای تقویت وحفظ و بقاء تیم پرطرفدار و ریشه دار نساجی مازندران بعنوان تنها نماینده شایسته شمال ایران در لیگ برتر کشور تاکید کرد‌.

یوسف‌پور در پاسخ به صحبت‌های مدیر مسوول پایگاه خبری قائم‌آنلاین پیرامون پروژه های نیمه کاره، خاطرنشان کرد: به همکاران اطلاع دادیم تا در اسرع وقت لیستی از پروژه‎های نیمه کاره شهرستان تهیه کنند تا بتوانیم ابتدا آن را به اتمام برسانیم و این پروژه که فضای موجود شهرستان را با نارضایتی عمومی ایجاد کرده را برطرف کنیم.

در این نشست از خدمات و عملکرد شش ساله محمدی فرماندار سابق قائم‌شهر در این شهرستان و نگاه مثبت ایشان با اهالی رسانه قدردانی شد .

دیدگاه خود را به ما بگویید.