تاریخ انتشار :یکشنبه ۹ تیر ۹۸.::. ساعت : ۵:۳۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

چرا سوپرمارکت‌ها به نرم‌افزار فروشگاهی احتیاج دارند؟

چنانچه فعالیت‌های روزانه مدیر یک سوپرمارکت را بررسی کنید، تایید می‌کنید که مدیریت سوپرمارکت کار دشواری است. تصور کنید صاحب یک سوپرمارکت هستید؛ مدیریت خریداران متعدد، تعداد بالای تراکنش‌ها، بررسی محصولات متنوع، خرید محصولات جدید و... تنها بخشی از وظایف شما است.

به گزارش قائم آنلاین، بنابر اعلام‌های سافت، برای کاهش بار این مسئولیت‌ها یکی از بهترین راهکارها، استفاده از ابزاری است که بتواند مشکلات شما را تسهیل کند.

خوشبختانه «های سافت» با بررسی دقیق نیازهای مدیریت سوپرمارکت‌ها و استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های نرم افزارها، این ابزار را برای شما فراهم کرده؛ نرم‌افزار فروشگاهی «های‌سافت».

اما احتمالاً این سوال برای شما پیش خواهد آمد که نرم افزار فروشگاهی چیست و چرا سوپرمارکت شما به نرم‌افزار فروشگاهی احتیاج دارد. با ما همراه باشید تا در ادامه این امر را بررسی کنیم.

نرم افزار فروشگاهی چیست؟

احتمالاً پیش از این با صندوق‌های فروشگاهی آشنایی دارید. ابزارهایی که تنها تراکنش‌های شما را ثبت کرده و در نهایت رسیدی از میزان کل به شما ارائه می‌کردند؛ اما نرم‌افزار فروشگاهی را می‌توان نسل بعدی صندوق‌های فروشگاهی دانست.

در واقع نرم افزار فروشگاهی یک ابزار چند کاره هستند که تنها به ثبت تراکنش‌ها محدود نمی‌شوند. این نرم‌افزارها طیف گسترده‌ای از امکانات مختلف مانند ثبت فروش‌ها، مدیریت موجودی انبار، انجام امور حسابداری، مدیریت ارتباط با مشتریان و… را برای شما انجام خواهد داد.

اما بهتر است درباره لزوم استفاده سوپرمارکت‌ها از نرم افزار فروشگاهی «های‌سافت» بیشتر صحبت کنیم.

دلایل استفاده از نرم‌افزار فروشگاهی

نرم افزار فروشگاهی قصد دارد با کاهش مسئولیت‌های ذکر شده در بالا و ارائه یک نگرش کلی نسبت به شرایط، به شما در موفقیت هر چه بیشتر کسب و کارتان کمک کند.

تعریف کالای سریع:

یکی از امتیازات نرم‌افزار فروشگاهی «های سافت» تعریف سریع محصول در کمتر از ۳۰ ثانیه است؛ بنابراین با توجه به تنوع بسیار بالای محصولات سوپرمارکت، تعریف سریع کالا و عکس‌گذاری ساده در نرم‌افزار فروشگاهی «های سافت» امکان فوق‌العاده‌ای است که به فروش هر چه بیشتر کمک می‌کند.

علاوه بر این نرم افزار فروشگاهی «های سافت» دارای ۸۰۰ هزار کالای از پیش تعریف شده می‌باشد که اکثر این محصولات در شاخه سوپرمارکت است؛ بنابراین این امر کمک شایانی به صرفه‌جویی در وقت مدیران سوپرمارکت‌ها می‌کند.

مدیریت فروش و ارائه گزارش:

نرم افزار فروشگاهی «های‌سافت» علاوه بر امکان ارائه گزارش میزان کل فروش در بازه‌های زمانی مختلف، می‌تواند میزان فروش یک محصول خاص را نیز برای شما نمایش دهد. بدین ترتیب خواهید فهمید کدام یک از محصولات شما خریداران بیشتری دارد و یا برای فروش بیشتر یک محصول چه اقداماتی باید انجام دهید.

به احتمال زیاد مدت ساعات کاری سوپرمارکت شما به گونه‌ای است که از چندین فروشنده استفاده می‌کنید. به عنوان مدیر کسب و کار باید بدانید هر کدام از فروشندگان شما چه عملکردی دارند. نرم افزار فروشگاهی «های‌سافت» این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا میزان فروش هر کاربر را به طور مجزا بررسی کنید.

همچنین امروزه با رشد مستمر کسب و کارها و تغییرات متعدد بازارها، باید بتوانید حساب‌های خود را با سرعت و دقت بالایی مدیریت کنید؛ بنابراین از نرم افزار فروشگاهی «های سافت» می‌توان به عنوان یک نرم افزار حسابداری نیز استفاده کرد که نیازی به داشتن تخصص در حسابداری ندارد و آشنایی ابتدایی با مفاهیم حسابداری کافی است.

مدیریت انبارداری:

یکی از دشوارترین وظایفی که به عهده مدیران سوپرمارکت‌ها است، مدیریت موجودی محصولات است؛ بنابراین شما به عنوان مدیر سوپرمارکت باید بدانید که در هر لحظه، چه میزان از هر محصولی در انبار و فروشگاه شما موجود است و چه زمانی برای خرید محصول باید اقدام کنید.

فروش اینترنتی:

از مهم‌ترین امتیازات نرم افزار فروشگاهی «های سافت»، می‌توان به قابلیت فروش اینترنتی آن اشاره کرد. امروزه بسیاری از مصرف‌کنندگان تمایل دارند محصولات خود را به صورت آنلاین خریداری کرده و در منزل یا محل کار خود دریافت کنند. به همین دلیل «های‌سافت» بستری را به عنوان یک وبسایت فروشگاهی آنلاین فراهم کرده است. با استفاده از قابلیت فروش آنلاین نرم‌افزار فروشگاهی «های‌سافت»، تنها کافیست محصولات خود را وارد کرده تا مصرف‌کنندگان، کالای خود را از طریق وبسایت مورد نظر آن خریداری کنند.

بنابراین مدیران سوپرمارکت‌ها می‌توانند علاوه بر استفاده از فروش حضوری نرم‌افزار فروشگاهی «های سافت»، از امتیاز فروش اینترنتی آن هم استفاده کنند.

دسترسی آنی به اطلاعات:

در حال حاضر اگر قصد داشته باشید میزان فروش محصولات، سود بدست آمده از آن و یا موجودی انبار خود را بسنجید چقدر زمان نیاز دارید؟ احتمالاً باید چند ساعتی را صرف حساب و کتاب کنید؛ اما مهم‌تر از آن، برای بدست آوردن این اطلاعات شما حتماً باید در سوپرمارکت خود حضور داشته باشید.

ولی با استفاده از نرم‌افزار فروشگاهی «های‌سافت» نه تنها هر اطلاعاتی که نیاز داشته باشید به صورت آنی در اختیار خواهید داشت، بلکه به دلیل تحت وب (آنلاین) بودن این نرم‌افزار می‌توانید در هر کجای جهان که حضور داشتید اطلاعات فروشگاه خود را بررسی کنید.

در این متن سعی کردیم مهمترین دلایلی که یک سوپرمارکت برای موفقیت بیشتر، به نرم افزار فروشگاهی «های‌سافت» نیاز دارد را بررسی کنیم، اما تنها توانسته‌ایم بخش کوچکی از امکانات فوق‌العاده این نرم‌افزار را برای شما بازگو کنیم.

پس اگر تمایل دارید در مورد قابلیت‌های کاربردی این نرم‌افزار برای سوپرمارکت خود بیشتر آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنیم به بخش امکانات وبسایت مجموعه «های‌سافت» به آدرس highsoft.ir/features مراجعه کنید.

دیدگاه خود را به ما بگویید.