تاریخ انتشار :یکشنبه ۲ تیر ۹۸.::. ساعت : ۷:۲۵ ب.ظ
یک دیدگاه
گزارش تصویری

خداحافظی فرماندار قائم‌شهر پس از ۶ سال/یوسف‌پور نماینده عالی دولت در قائم‌شهر شد

عصر امروز با حضور مسولان استانی و شهرستانی مهدی محمدی فرماندار شهرستان قائم‎شهر پس از 6 سال این شهر را ترک کرد و یحیی یوسف‌پور فرماندار سابق محمودآباد بعنوان نماینده عالی دولت در قائم‌شهر معرفی شد.

به گزارش قائم آنلاین، عصر امروز با حضور مسولان استانی وشهرستانی مهدی محمدی فرماندار شهرستان قائم‎شهر پس از ۶ سال قائم‌شهر را ترک کرد و یحیی یوسف‌پور فرماندار سابق محمودآباد بعنوان نماینده عالی دولت در قائم‌شهر معرفی شد.

در این مراسم که با حضور آیت الله معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، استاندار، معاونین استانداری، برخی مدیران کل استان مازندران و مسولان ادارات قائم‌شهر برگزار شد پس از تکریم از خدمات ۶ ساله محمدی یحیی یوسف‌پور که صبح امروز از شهرستان محمودآباد خداحافظی کرد بعنوان فرماندار شهرستان قائم‌شهر معرفی شد.

در این مراسم ابوشهیدین به نمایندگی از مردم قائم شهر از تلاش های ۶ ساله مهدی محمدی قدردانی کرد و همچنین استاندار مازندران نیز ضمن تشکر از تلاش قابل ستایش محمدی از حضور وی در ساختمان استانداری خبر داد و برای یوسف‌پور در شهرستان قائم‌شهر بعنوان یکی از شهرهای مهم استان آرزوی موفقیت کرد.

 

یک دیدگاه

  1. قائمشهری گفت:

    کاش خدا به شما جراتی میداد که از این ۶سال بی کفایتی و اختلاف افکنی و سوء مدیریت های مهدی محمدی پیرمرد! می نوشتید!

دیدگاه خود را به ما بگویید.