تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۹ خرداد ۹۸.::. ساعت : ۵:۳۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

قیمت اجاره انبار در تهران چه قدر است؟

برای اجاره انبار در تهران روش‌های مختلفی وجود دارد که مناسب و اقتصادی باشد. به این منظور ما پیشنهاد می‌کنیم از شهرک‌های صنعتی اطراف تهران برای این کار استفاده کنید چرا که به لحاظ اقتصادی و امکانات بسیار مناسب‌اند.

به گزارش قائم آنلاین، بنابر اعلام املاک صنعتی سوله، نکته اینجاست که شاید بازرگانان و تولیدکنندگان برای اجاره انبار ترجیح دهند داخل شهر را انتخاب کنند.

انبارهای داخل شهر همیشه گزینه مناسبی برای اجاره هستند، بنابراین همه آنها سعی دارند بهترین گزینه را در داخل شهر انتخاب کنند. برای بسیاری از کارفرمایان نزدیکی به تهران در اولویت قرار دارد؛ به‌طوری که حتی حاضرند برای اینکه داخل شهر باشند مبالغ بیشتری پرداخت کنند. به عنوان مثال می‌توان از انبارهای دارویی نام برد. انبارهای دارویی به دلیل نوع خدمات‌رسانی‌شان دارای موقعیت حساسی هستند به طوری که هر چه دسترسی‌شان به انبار آسان‌تر باشد می‌توانند خدمات بهتری ارائه کنند. ضمن اینکه بسیار از داروهای مصرفی باید به دلیل مصرف بالایی که دارند باید همیشه در دسترس باشند، به‌طوری‌که اگر در تأخیر در جایگزینی تنها صورت گیرد ممکن است روند خدمات‌رسانی داروخانه‌ها را با مشکل مواجه کند.

انبارهای دارویی معمول در داخل شهر قرار دارند و کارفرمایان ترجیح می‌دهند تا از انبارهای شهری برای نیاز خود استفاده کنند. همچنین شهرک‌های صنعتی مناسب اطراف تهران عبارت‌اند از شهرک صنعتی عباس‌آباد، شهرک صنعتی شمس‌آباد، شهرک صنعتی پرند و شهرک صنعتی خاوران که در آن‌ها می‌توان با توجه به نوع کاربری انبار از متراژهای مختلفی استفاده کرد.

چطور می‌توانیم از قیمت اجاره انبار در تهران مطلع شویم؟

برای اطلاع از قیمت انبار در تهران روش‌های مختلفی وجود دارد، روش رایجی که معمولاً مراجعه‌کنندگان به‌صورت سنتی از آن استفاده می‌کنند مراجعه حضوری است؛ ولی ما در گروه املاک سوله یک پیشنهاد ویژه داریم برای یافتن محل مناسب برای انبار و مشاهده قیمت اجاره انبار در نقاط مختلف تهران می‌توانید با مراجعه به سایت املاک صنعتی سوله از پیشنهاد ویژه ما مطلع شوید. همچنین اگر قصد دارید از نزدیک املاک پیشنهادی را مشاهده کنید می‌توانید به‌صورت حضوری به دفتر املاک سوله در شعب مختلف در تهران و شهرک‌های صنعتی اطراف آن مراجعه کرده و به روش حضوری بازدید کنید.

اجاره کارخانه در شهرک‌های صنعتی

برای انجام معاملات ملکی در سطح کشور راه‌های متفاوتی وجود دارد برای انجام این معاملات بهترین راه این است که به مشاوران املاک مجرب در این حوزه مراجعه کرده و پس از مشاهده جواز کسب گروه مشاوران و احراز هویت می‌توانید معاملات ملکی خود را انجام دهید. اجاره کارخانه در شهرک‌های صنعتی یکی از تخصصی‌ترین حوزه‌های مشاور املاک صنعتی است. برای اجاره کارخانه در شهرک‌های صنعتی با توجه به وسعت آن می‌توانید به مشاوران املاک در این شهرک‌ها مراجعه کرده و از آن‌ها بخواهید برای این معاملات به شما کمک کنند. گروه املاک سوله به‌واسطه داشتن ۴ شعبه فعال در شهرک‌های صنعتی اطراف تهران نیاز صنعتگران برای یافتن محل مناسب برای کسب‌وکارشان را به‌خوبی رفع کرده است.

علت اصلی بروز مشکلات در انجام معاملات صنعتی چیست؟

یکی از آسیب‌ها این حوزه عدم آگاهی از نوع قراردادها و ضمانت‌ها هنگام عقد قرارداد بین طرفین است. یکی از دلایل مهم برای این امر رقم‌های بالا برای این معاملات است. تصویر کنید برای اجاره کارخانه یا سوله در یکی از مناطق صنعتی تهران حدود ۵۰۰ میلیون تومان و یا بیشتر سرمایه لازم است. این مبلغ کافی است تا طرفین برای پرداخت کمیسیون کمتر حاضر شوند در بنگاهی این معاملات را انجام دهند که به‌هیچ‌وجه تخصص کافی در این زمینه را ندارد. همین امر سبب می‌شود تا به هنگام بروز مشکل بین طرفین بنگاه خود را کنار کشیده و بی‌طرفی خود را اعلام کند. این مورد و موارد دیگر سبب بروز مشکلات بسیار زیادی برای طرفین می‌شود.

متناسب با بودجه شما می‌توان کارخانه یا سوله اطراف نزدیک تهران اجاره کرد

گروه املاک صنعتی سوله با داشتن بیش از ۲۲،۰۰۰ فایل ثبت شده درسایت sule.ir یکی از بزرگ‌ترین مراجع برای امر خرید و فروش سوله و اجاره در شهرک‌های صنعتی است. بهره‌گیری از مشاوران مجرب و زبده در حوزه املاک صنعتی و انجام معاملات شفاف در حضور خریدار و فروشنده از مزایای این گروه به شمار می‌آید؛ به‌عبارت‌دیگر در حوزه خرید و فروش املاک صنعتی نیاز این صنعت را به‌خوبی برطرف کرده است.

بهترین موارد برای اجاره انبار را از ما بخواهید

با توجه به رشد روزافزون صنایع بزرگ و کوچک در کشور نیاز به خرید انبار و یا اجاره انبار بیشتر از گذشته حس می‌شود. شهرک‌های صنعتی اطراف تهران این فرصت را برای اجاره انبار مناسب با مساحت‌های مختلف فراهم کرده است. اگر قصد خرید انبار در تهران را دارید می‌توانید با مراجعه به سایت املاک سوله از موارد متعدد اجاره انبار مطلع شوید. اجاره انواع انبارهای دارویی و بهداشتی و همچنین اجاره انبارهای سردخانه‌ای تخصص ماست. فقط کافی است نام منطقه مورد نظر خود را در این سایت جستجو کرده و از نتایج آن را مشاهده کنید. این فرایند بسیار آسان و متناسب با شهرک‌های صنعتی اطراف تهران برنامه‌ریزی‌شده و بدون هیچ مشکلی می‌توانید از نتایج آن بهره‌مند شود.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.