تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۸ خرداد ۹۸.::. ساعت : ۱۰:۴۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

دوازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال در قم گشایش یافت

دوازدهمین نمایشگاه ملی رسانه‌های دیجیتال عصر امروز (۲۸ خرداد ماه) با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیر شورای عالی فضای مجازی، مدیر حوزه‌های علمیه کشور و جمعی از مسئولان و فعالان حوزه فضای مجازی در محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های قم گشایش یافت.

به گزارش قائم آنلاین، به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدعباس صالحی در حاشیه بازدید از غرفه‌های مختلف نمایشگاه در جمع خبرنگاران گفت: برپایی چنین نمایشگاه‌هایی نقش مهمی در رونق کسب و کار در فضای مجازی و در سطح رسانه‌های دیجیتال ایجاد می‌شود.

او با بیان اینکه این نمایشگاه می‌تواند فرصت هم‌افزایی و آشنایی برای تولیدکنندگان رسانه‌های دیجیتال را ایجاد کند افزود: این هم افزایی می‌تواند منجر به تولیدهای ثانوی شود و در بازدیدی که داشتم این زمینه و ظرفیت را فراهم دیدم.

صالحی با اشاره به برپایی نمایشگاه در قم با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه در این شهر مقدس کارکردهای چندگانه‌ای دارد تصریح کرد: نمایشگاه‌های قبلی در تهران برپا می‌شد ولی با برگزاری این نوع نمایشگاه‌ها در استان‌ها این نگاه که «ایران فقط تهران نیست» ترویج می‌شود و از سوی دیگر ظرفیت‌های استان‌های مختلف هم شکوفا می‌شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه قم به عنوان پایگاه دین و نظام و انقلاب است و طبعاً در زیست بوم فضای مجازی معنای خود را دارد ادامه داد: گام دوم انقلاب باید در این زیست بوم جدید یعنی فضای مجازی تعریف شود و قم و حوزه به عنوان مؤسس گام اول انقلاب در تحقق گام دوم انقلاب هم می‌تواند نقش مؤثری داشته باشد.

صالحی افزود: طبعاً این رویکردها همراه با رویکردهای مکمل می‌تواند سبب جهش در فضاهای نمایشگاهی شود.

دوازدهمین نمایشگاه ملی رسانه‌های دیجیتال از ٢٨ تا ٣١ خرداد در محل دائمی برگزاری نمایشگاه قم واقع در بلوار امام موسی صدر، جنب استانداری برگزار می‌شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.