تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۷ خرداد ۹۸.::. ساعت : ۹:۳۰ ق.ظ
فاقددیدگاه
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:

نتیجه گفتمان مقاومت دست و پا زدن امریکا برای مذاکره مجدد است

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: با این سخنان و موضع رهبری نه اهل دین و متدینان بلکه هر ایرانی غیرتمند احساس غرور کرد و حرف دل زنان و مردان هوشیار و بصیر بوده است.

به گزارش قائم آنلاین، آیت‌الله علی معلمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، با اشاره به دیدار نخست وزیر ژاپن با رهبر معظم انقلاب اظهار کرد: گفتمان امام راحل، گفتمان مقاومت بود و در تاریخ ۴۰ ساله انقلاب این گفتمان ادامه دارد.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب نیز در این سه دهه رهبری خود به شایستگی و با اقتدار گفتمان و منطق مقاومت را ادامه دادند و تبیین کردند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری به دیدار نخست وزیر ژاپن با رهبر معظم انقلاب خاطرنشان کرد:همه انبیا و اولیا سرسازش با طاغوت نداشتند، موضع رهبری نیز در قبال نخست‌وزیر ژاپن، به نمایش گذاشتن سیره انبیا و اولیا در عدم سازش با طاغوت است.

معلمی تاکید کرد: با این سخنان و موضع رهبری نه اهل دین و متدینان بلکه هر ایرانی غیرتمند احساس غرور کرد و حرف دل زنان و مردان هوشیار و بصیر بوده است.

وی ضمن احترام به کشور دوست ژاپن، با گلایه از اینکه چرا نخست وزیر ژاپن نقش میانجی‌گری را پذیرفته اما به اعمال تحریم پتروشیمی از سوی امریکا در همان زمان درخواست مذاکره، انتقادی نکرده است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: نخست وزیر ژاپن اگر هوشیار بود باید انتقاد می‌کرد اما متاسفانه مرعوب هستند و موضع رهبر حجتی شد و به خیلی‌ها جرات بخشید تا برای ابراز حقایقی که می‌فهمند، خود را به نادانی نزنند و مطیع محض شیطان بزرگ نباشند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.