تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۴ خرداد ۹۸.::. ساعت : ۴:۴۸ ب.ظ
فاقددیدگاه
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج قائم شهر:

راه امام راه معنویت،تلاش وجهاد است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج قائم شهر، گفت: بیانیه‎ی گام دوم انقلاب ادامه دار بودن خط امام و راه امام تا رسیدن به حکومت مهدوی است.

به گزارش قائم آنلاین، حسین علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگاران بمناسبت رحلت امام خمینی(ره) اظهار کرد: امام راحل انقلاب اسلامی را به اوج عظمت و شکوه و ملت را به عزت و سعادت و به سوی حق و حقیقت رهنمون کرد چرا که راه امام راه معنویت، جهاد و تلاش بود.

وی افزود: با عملکرد به موقع مجلس خبرگان در آن برهه حساس و مهم به لطف و عنایت خداوند متعال شاهد کار عظیمی بودیم و مانع از این شد که پرچم رهبریت انقلاب حتی برای ۲۴ ساعت هم بر زمین بماند و این پرچم بر دوش سلاله پیامبر و شاگرد امام ،حضرت آیت آله خامنه ای قرار داده شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج قائم شهر، بیان کرد: در عصر و زمانه‎ای انقلاب اسلامی به پیروزی رسید که در شرق دوران پایان دین و خدا پرستی تبلیغ می‌شد و در غرب بر دوره‌ی حکومت دینی خط ابدی کشیده شده بود و پیوسته بر این محور تبلیغ میشد اما یک فقیه بزرگ، عالم روشن ضمیر و عارف هوشمند سیاستمدار توانست از پایگاه دین وبا حمایت مردم در سراسر این سرزمین پرچم نهضت اسلامی را به احتزاز در آورد.

این مسئول در ادامه ضمن اشاره به اینکه امام راحل در سه دوره ،آعاز نهضت اسلامی ،دوره تثبیت انقلاب ودوره دفاع مقدس که سه برهه مهم تاریخی است توانست مسیر انقلاب اسلامی را به پیش ببرد، تصریح کرد: آن پیر فرزانه با وجود تمام ناهمواری های سخت و پیچیده، توانست با توکل به خدا و اتکائ به حمایت وهمراهی ملت، این انقلاب را رهبری و هدایت بکند ودر این مسیر تعجب وحیرت ابرقدرتهای شرق و غرب را برانگیزد که چگونه پیر مردی عبا به دوش و بدور از هر گونه تجملات و ریاست طلبی نه تنها ملت ایران بلکه بر قلوب ملتهای دیگر کشورها هم تاثیر بگذارد ولرزه بر ستونهای حکومتهای استبدادی منطقه بیندازد.

علیزاده در پایان با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم انقلاب ادامه راه امام وخط امام تا حکومت مهدوی است خاطرنشان کرد: امام خمینی ره همان فقیهی بود که با صدای رسا به جهانیان اعلام کرد که اسلام میتواند در دوران مدرن امروز بر جامعه حکومت و مدیریت کند و کاربردی بودن نظام سیاسی اسلام را به رخ همه معاندان و مخالفان بکشد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.