تاریخ انتشار :شنبه ۴ خرداد ۹۸.::. ساعت : ۱۰:۰۳ ق.ظ
فاقددیدگاه
نماینده مردم قائم شهر و سوادکوه در مجلس خبر داد

پیگیری مجلس برای اختصاص ۱۴ میلیارد دلار ویژه تأمین کالاهای اساسی

نماینده مردم قائم شهر،سوادکوه ،جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس به دقت پیگیر اختصاص 14 میلیارد دلار برای تأمین کالاهای اساسی مردم است که این محقق شود.

به گزارش قائم آنلاین، عبداله رضیان طی گفت‌وگویی با بیان اینکه خرمشهر برنده جنگ تحمیلی را مشخص کرد اظهار کرد: خرمشهر نماد هویت ملی هشت سال جنگ تحمیلی است که با مقاومت و ایثار و فداکاری رزمندگان و امام راحل(ره) از دست صدام اشغالگر آزاد و فتح شد.

وی بااشاره به اینکه امروز نیز در حال جنگ با دشمنان هستیم اظهار کرد: شرایط امروز جنگی سخت از جنگ ۸ ساله است که دشمنان با تمام توان و خباثت خود به میدان آمد تا با فشار به ملت شریف ایران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نابود کند.

نماینده مردم قائم شهر،سوادکوه ،جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی افزود: ولی مردم همچون چهل سال گذشته این خیال خام را نقش بر آب کردند و به دنبال دفاع از حریم ارزش‌های خود هستند.

رضیان تأکید کرد: بار مسئولیت مسئولان کشور با این مقاومت مردم چند برابر شده و باید در کنار مردم و حفظ آرامش آنان تلاشی مضاعف انجام دهند.

وی با بیان اینکه در قضیه افزایش قیمت‌ها در کشور توطئه‌هایی در کار است گفت: در قضیه افزایش قیمت بنزین و کالاهای اساسی و ضروری توطئه‌هایی در کار است ولی نگاه مجلس مدیریت شرایط و دفاع از حقوق ملت است و تا آخر در کنار مردم خواهند ماند.

نماینده مردم قائم شهر،سوادکوه ،جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مجلس به دقت پیگیر اختصاص ۱۴ میلیارد دلار برای تأمین کالاهای اساسی مردم است که این محقق شود.

رضیان بابیان اینکه دشمن جسارت حمله نظامی به ایران را ندارد اظهار کرد: آمریکا نمی‌تواند با ایران وارد جنگ شود زیرا به قول سرلشکر سلامی اقتدار ایران و موشک‌های نقطه زن ایران هیچ ناوی را در خلیج فارس باقی نمی‌گذارد.

وی جویبار را قطب کشاورزی دانست و افزود: مهم‌ترین مشکل شهرستان جویبار تأمین آب شرب و کشاورزی، زیرساخت و راه است.

نماینده مردم قائم شهر،سوادکوه ،جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اختصاص ۱۰ میلیارد تومان اعتبار در بخش راه‌های شهرستان جویبار گفت: ۵ میلیارد تومان برای تعریض جاده لاریم به بهنمیر اختصاص یافته که عملیات آن به زودی شروع می‌شود، همچنین ۵ میلیارد تومان برای جاده کنار دریا خزرآباد به بابلسر که امسال پیمانکار آن انتخاب خواهد شد و فاز دوم جاده کیاکلا به جویبار نیز با توجه به داشتن ردیف ملی امسال آغاز خواهد شد.

رضیان علت شروع به کار نکردن پیمانکار جاده قائمشهر به جویبار را کمبود قیر دانست و افزود: با تأمین قیر برای این پیمانکار تا دو ماه آینده این جاده به پایان برسد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.