تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲ خرداد ۹۸.::. ساعت : ۱:۴۸ ب.ظ
فاقددیدگاه

کشف لوازم آرایشی تاریخ مصرف گذشته به ارزش ده میلیارد ریال

فرمانده انتظامی شهرستان "قائم شهر" از کشف 54 هزارو 736 عدد لوازم آرایشی و بهداشتی تاریخ مصرف گذشته خبر داد.

به گزارش قائم آنلاین،  محمدولی مرادی در در گفت‌وگو با خبرنگاران در مورد کشف لوازم آرایشی و بهداشتی تاریخ گذشته در شهرستان قائم‎شهر، اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر فروش انواع لوازم آرایشی و بهداشتی تاریخ مصرف گذشته در شهرستان قائم شهر، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی، با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی های همه جانبه متهم را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم‎شهر بیان کرد: ماموران پس از هماهنگی‎های قضائی با همکاری نماینده اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان در بازرسی از محل نگهداری کالا توسط متهم، در شهرستان های قائم‎شهر و ساری ۵۴ هزارو ۷۳۶ عدد انواع لوازم آرایشی و بهداشتی فاقد مجوز فروش و تاریخ مصرف گذشته کشف کردند.

این مسوول خاطرنشان کرد: برابر اعلام کارشناسان ، ارزش ریالی کالاهای کشف شده بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال است که کلیه اموال برای تعیین تکلیف و امحا به اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان تحویل شد.

مرادی در ادامه، تصریح کرد: متهم که به صورت گسترده ای اقدام به توزیع کالا در سطح استان می کرد، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد و موضوع در دست بررسی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم‎شهر در خاتمه با بیان این که استفاده از مواد بهداشتی و پروتئینی تاریخ مصرف گذشته موجب به خطر افتادن سلامت خانواده ها و بروز انواع بیماری در افراد خواهد شد به خانواده ها بیان کرد: هنگام خرید کالاها و محصولات سلامت محور حتما به تاریخ مصرف و علامت استاندارد آن توجه داشته باشند و در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.