تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱ خرداد ۹۸.::. ساعت : ۶:۵۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

پرونده مسکن مهر دو ماه دیگر در کهگیلویه و بویراحمد بسته می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده و طبق برنامه زمان بندی شده پرونده مسکن مهر در شهرهای مختلف این استان دو ماه دیگر بسته می‌شود.

به گزارش قائم آنلاین، سیدعبدالمجید نژادصفوی در نشست شورای مسکن استان با حضور قائم مقام وزیر راه وشهری سازی در طرح مسکن مهر افزود: امیدوارم در دو ماه آینده شاهد تکمیل و بهره برداری از مسکن‌های مهر در شهرهای مختلف این استان باشیم.

وی با اشاره به اینکه ۲۵۵ میلیارد تومان برای احداث مسکن‌های مهر استان هزینه شده است، اظهار کرد: از این میزان ۱۵۰ میلیارد تومان تسهیلات بانکی، ۷۵ میلیارد تومان آورده مردمی و ۳۰ میلیارد تومان یارانه اختصاص یافته توسط دولت است .

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: ۵ هزار و ۳۴۰ واحد مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت استان احداث شده که از این تعداد تنها ۸ واحد هنوز به بهره‌برداری کامل نرسیده است .

نژادصفوی تصریح کرد: یک‌ هزار و ۵۵۱ واحد مسکن مهر در شهر یاسوج، ۲ هزار و ۶۵۲ واحد در گچساران و ۹۱۲ واحد در کهگیلویه مسکن مهر سه جانبه داریم .

وی با بیان اینکه در زمینه مسکن مهر شهرهای یاسوج و گچساران مشکل خاصی نداریم، ادامه داد: از ۹۱۲ مسکن مهر سه جانبه دهدشت ۱۴۹ واحد تحویل شده و مابقی بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند .

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه کارهای زیباسازی محوطه مسکن مهر از جمله درختکاری ادامه دارد، عنوان کرد: ضروری است هزینه‌های سایت گچساران و دهدشت کاهش یابد و قیمت‌های قید شده در جدول قیمت گذاری ۴۸ گانه قرارداد پیش فروش مسکن مهر هیچ ارتباطی با مطالبات سازنده نداشته باشد.

نژاد صفوی اضافه کرد: انتظار می‌رود شرکت‌های خدمات رسان از جمله آب و فاضلاب؛ شرکت توزیع نیروی برق، شهرداری‌ها، مخابرات و …برای تکمیل مسکن‌های مهر و ارائه خدمات رسانی مطلوب به ساکنان اهتمام جدی داشته باشند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.