تاریخ انتشار :سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۸.::. ساعت : ۱۱:۵۲ ق.ظ
فاقددیدگاه

اهدا ۴۰۰ بسته حمایتی به نیازمندان در ولادت امام حسن مجتبی(ع)

صبح امروز همزمان با نیمه رمضان ولادت امام حسن مجتبی (ع) تعداد 400 سبد حمایتی توسط خیرین شهرستان قائم‌شهر تهیه و توزیع شد.

به گزارش قائم آنلاین، صبح امروز همزمان با نیمه رمضان ولادت امام حسن مجتبی (ع) تعداد ۴۰۰ سبد حمایتی توسط خیرین شهرستان قائم‌شهر تهیه و توزیع شد.

در این مراسم که با حضور آیت الله معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، مسوولان شهرستانی و استانی و با حضور خیرین و اهالی منطقه پشت آتش نشانی شهرستان قائم‌شهر برگزار شد علاوه بر اهدا ۴۰۰ بسته حمایتی به ارزش ریالی حدود ۶۰۰ میلیون ریال ، دو جهیزیه نیز برای دو زوج نیازمند قائم‌شهری تهیه و اهدا شد.

آیت الله علی معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در این مراسم ضمن تبریک بمناسبت ولادت امام حسن مجتبی(ع)، اظهار کرد: ترویج این فرهنگ زیبا توسط اهالی یک منطقه را باید به فال نیک گرفت و از تلاش خیرین منطقه و بانی این کار تشکر و قدردانی کرد.

وی افزود: کمک به نیازمندان و هم‌نوعان خود امری پسندیده و سفارش شده توسط ائمه است که باید ترویج داده شود تا بتوانیم به یکدیگر کمک کنیم و دردی از نیازمندان جامعه خود کم کنیم.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، بیان کرد: ماه مبارک رمضان ماه بندگی و عبادت است و چه خوب که در نیمه‌ی این ماه شاهد این همبستگی بین مردم هستیم که این چنین به فکر کمک به همدیگر هستند.
گفتنی است این رسم حسنه چندین سال است که به همت خیرین و اهالی منطقه پشت آتش نشانی خیابان بابل، پایگاه مقاومت شهید مفتح و زحمات خانواده متقی بعنوان بانی این امر پسندیده در دو نوبت پایان اسفند و نیمه ماه رمضان در شهرستان قائم‌شهر برگزار می‌شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.