تاریخ انتشار :دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۸.::. ساعت : ۶:۵۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

طراحی سایت با کمترین هزینه

همواره انسان‌ها هنگام خرید و سفارش کالا و دریافت خدمات به دنبال مناسب‌ترین آن‌ها بر اساس کیفیت و هزینه هستند.

به گزارش قائم آنلاین، بنابر اعلام راتین، این مهم در خصوص طراحی وب‌سایت نیز صادق است، خصوصاً که مستقیماً کسب‌وکار انسان‌ها در ارتباط است.

بهترین پیشنهاد طراحی سایت با کمترین هزینه

جهت طراحی وب‌سایت با کمترین هزینه گزینه طراحی سایت اختصاصی را تا حدی باید نادیده گرفت، زیرا شرکت طراحی سایت به‌منظور طراحی وب‌سایت اختصاصی باید استراتژی‌های سازمان شما و رقیبانتان یک طرح اولیه را پیشنهاد می‌کنند، بعد از تحلیل‌های لازم نمونه اولیه با نرم‌افزارهای گرافیکی طراحی‌شده و سپس وارد مرحله کد زدن فرانت و بک آن می‌شود و پروسه طولانی و زمان‌بری دارد و نیازمند متخصصان و برنامه نویسان حرفه‌ای هست، لذا هزینه آن بسیار بالا هست.

گزینه دیگر سیستم مدیریت محتواست که با افزایش نرخ دلار اگر شرکتی بخواهد صادقانه با شما قرارداد ببندد دیگر ساخت سایت با قالب‌های آماده آن‌ها ارزان نخواهد بود. مورد آخر که در حقیقت همان گزینه ایست که ما به دنبال آن می‌گردیم ساخت وب‌سایت با کمترین هزینه و از طریق نرم‌افزارهای آنلاین سایت ساز هست.

مزایای طراحی وب‌سایت با کمترین هزینه

اینکه شما هزینه مناسبی را پرداخت می‌کنید دلیل بر این نمی‌شود که سایت شما مطلوب نباشد و یا امکانات مورد نیاز شما را فراهم نکند. درست است که با محدودیت‌هایی روبروست اما بسیاری از شرکت‌ها و اشخاص با استفاده از سایت سازها تمامی نیازهایشان برطرف شده و حتی جزو طرفداران این مدل طراحی سایت به‌حساب می‌آیند.

یکی از هزینه‌هایی که باید برای داشتن وب‌سایت پرداخت شود، هزینه خرید دامنه و هاست هست که بسته به نوع خرید باید ماهانه و سالانه و … تمدید شود و با شرایط کنونی ایران که هزینه‌ها بسیار نوسان دارد برای شرکت‌ها چندان خوش‌آیند نیست. طراحی سایت با سایت ساز این مشکل را حل کرده و شما نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای بابت دامنه و هاستینگ ندارید و حتی پیگیری و پشتیبانی‌های لازم را خود شرکت انجام می‌دهد.

مزیت دیگر انواع قالب‌های آماده ایست که خود شرکت طراحی کرده است. این با قالب‌های آماده سیستم‌های مدیریت محتوا متفاوت است؛ چون آن‌ها فقط قالب را خریداری می‌کنند و محدودیت در تغییرات اعمالی داشت و چه‌بسا با دانلود قالب‌های رایگان در معرض هک شدن و از کارافتادن کدهای بخش‌های مختلف وجود داشته و امکان به‌روزرسانی ندارند. این قالب‌ها تماماً توسط خود شرکت طراحی‌شده و قابل تغییر با سلیقه و نیازمندی‌های مشتری است. سایت ساز کار یک امکان همگام‌سازی با نرم‌افزار crm شرکت‌ها را نیز فراهم آورده است.

به‌صورت کلی انتخاب طراحی وب‌سایت با کمترین هزینه از طریق سایت ساز بهترین گزینه حال حاضر در کشور هست و اغلب افراد که از آن استفاده کرده‌اند، رضایتمندی کامل دارند.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.