تاریخ انتشار :دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۸.::. ساعت : ۷:۰۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

دهمرده: کنکور به دغدغه‌ای جدی تبدیل شده است

نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی گفت: کنکور به دغدغه‌ای جدی تبدیل شده است وزارت علوم باید به وظیفه ذاتی خود در این زمینه عمل کند و بیش از این باعث تشویش و نگرانی داوطلبان نشود.

به گزارش قائم آنلاین، حبیب‌الله دهمرده در تذکری به وزیر کشور گفت: در جهت برآورد خسارت مرغ‌داران سیستان و سایر بخش‌ها از طرف استان اقدام شد ولی از سوی وزارت‌خانه اقدامی نشده است آیا این به معنای رونق تولید است. آقای وزیر ورزش برای قهرمانی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی بر اساس قول داده شده قبل از اعزام عمل کنید. متأسفانه بعد از ۹ ماه تأخیر هنوز اقدامی صورت نگرفته است.

وی در تذکری به وزیر اقتصاد گفت: برخی از بانک‌ها قانون سود و دیر کرد وام‌ها را سلیقه‌ای عمل می‌کنند. آقای رئیس جمهور به چه دلیل افزایش حقوق‌ها عمل نمی‌شود. مدیریت در موضوع گرانی و اشتغال کاملاً غیر قابل تحمل است و درصدی از مسئولین خود به قسمتی از مشکل تبدیل شده‌اند.

نماینده زابل در تذکری به وزیر صنعت بیان کرد: اصلاً بر تولید، توزیع، و قیمت خودرو نظارتی وجود دارد؟ این وضع در جامعه غیر قابل تحمل است. کنکور به دغدغه‌ای جدی تبدیل شده است وزارت علوم باید به وظیفه ذاتی خود در این زمینه عمل کند و بیش از این باعث تشویش و نگرانی داوطلبان نشود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.