تاریخ انتشار :جمعه ۲۷ اردیبهشت ۹۸.::. ساعت : ۴:۳۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

عده‌ای از سر بی‌فکری به سمت آمریکا غش می‌کنند

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به سخنان مهم مقام معظم رهبری در جمع کارگزاران نظام گفت: رهبری در دیدار اخیر مطالب جامع و جالب در ابعاد مختلف را بیان کردند، مردم ایران آبدیده اند، چرا عده‌ای دلسوزی نمی‌کنند چرا آنطرف غش می کنند و چرا دنبال این هستند که آمریکا بیاید و ثروت ما را ببلعد.به گفته رهبری این جنگ نظامی نیست جنگ اراده است، کدام اراده بر اراده دیگر می‌چرخد؟ باید کاری کنیم اراده خدایی، قرآنی و محمدی بر همه اراده‌ها پیروز شود.

به گزارش قائم آنلاین، آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نماز جمعه مرکز مازندران اظهار کرد: در قرآن در آغاز ۹ سوره به مسئله دشمن شناسی توجه شده است.

وی با بیان اینکه خدا هیچ امتی را عذاب نمی‌کند مگر آن که در آن امت ثروتمندان به زیر دستان بی‌توجه باشند، افزود: ماه رمضان فرصت خوبی است و از آن استفاده و تا می‌توانیم انفاق، دستگیری و احسان کنیم.

امام جمعه مرکز مازندران با اشاره به سخنان مهم مقام معظم رهبری در جمع کارگزاران نظام خاطرنشان کرد: رهبری در دیدار اخیر مطالب جامع و جالب در ابعاد مختلف را بیان کردند، مردم ایران آبدیده‌اند، چرا عده‌ای دلسوزی نمی‌کنند و چرا دنبال این هستند که آمریکا بیاید و ثروت ما را ببلعد.

این مسؤول با بیان اینکه به گفته رهبری، ما گزینه مقاومت را انتخاب کردیم، بیان کرد: امام راحل در سال ۴۲ قیام کرد، آن زمان هم همین حرف‌ها بود ولی امام می‌دانست که این طبل تو خالی است که دنیا را بترسانند و از دنیا بهره کشی کنند، اگر قدرت داشتند چرا در سوریه لبنان بحرین یمن نتوانستند کاری کنند.

طبرسی ادامه داد: آن روز یمن موشک بالستیک نداشت، اما حالا دارد، فلسطین ۷۱ سال در حال مبارزه است امروز دیگر آن روز نیست.

وی با بیان اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی در کشورهایی کوچک مانده‌اند، یادآور شد: نیروهایی انتظامی، نظامی، بسیج، مردم و رهبری، همه حضور دارند مگر می‌شود یک ملت متحد و یکپارچه را متفرق کرد.

نماینده ولی فقیه در مازندران افزود: به گفته رهبری این جنگ نظامی نیست جنگ اراده است، کدام اراده بر اراده دیگر می‌چرخد؟ باید کاری کنیم اراده خدایی، قرآنی و محمدی بر همه اراده‌ها پیروز شود.

این مسئول با گرامیداشت ماه پرخیر و برکت رمضان بر لزوم بهره برداری از فیوضات معنوی این ماه تاکید کرد و ادامه داد: دشمن شناسی در قرآن کریم مورد تاکید قرار گرفته و مسلمانان باید نسبت به دشمنان موضع مشخصی داشته باشند.

طبرسی گفت: باید به توصیه‌های رهبری در بحث معیشتی، اقتصاد، تولید، بازار و کارهای زیربنایی عمل کرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.