تاریخ انتشار :جمعه ۲۷ اردیبهشت ۹۸.::. ساعت : ۴:۵۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

انتظار از دستگاه‌ها برای تبدیل امت‌آباد آمل به منطقه برخوردار شهری

معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: این انتظار می رود که منطقه امت‌‌آباد آمل به زودی به عنوان یکی از مناطق برخوردار شهری تبدیل شود.

به گزارش قائم آنلاین، مهدی رازجویان در مراسم افتتاح اولین سرای محله شهرستان آمل در منطقه کم‌برخوردار امت آباد، اقدامات بازآفرینی شهری در آمل را مناسب ارزیابی کرد.

وی به ورود جدی شورای شهر، شهرداری آمل و کمک ویژه اداره کل راه وشهرسازی مازندران وفرمانداری آمل در حل مشکلات منطقه امت آباد آمل اشاره کرد و گفت: این انتظار می رود که منطقه ” امت آباد ” آمل به زودی به عنوان یکی از مناطق برخوردار شهری تبدیل شود.

معاون عمرانی استاندار مازندران با اعلام اینکه مدیریت شهرداری آمل از نظر شهرسازی یکی از بهترین شهرهای استان است، خاطرنشان کرد: شهر آمل در توسعه خیابان‌ها و استاندارد شهرسازی موفق عمل کرده است.

وی افزود: یکپارچگی و همدلی که بین اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل وجود دارد، اتفاق‌های خوبی در این شهر درگذشته انجام شده و افق این برنامه‌ها نیز برای آینده بسیار روشن است.

در ادامه مراسم سرپرست شهرداری آمل به مشخصات فنی نخستین سرای محله در منطقه امت آباد اشاره کرد وگفت: این مجموعه با زیربنای ۶۰۰ مترمربع در ۲ طبقه با مشارکت اداره کل راه و شهرسازی استان بعنوان محله هدف طرح توانمندی سکونتگاه های غیر رسمی ساخته شده است.

وی به هدف افتتاح این سرای محله اشاره کرد وگفت: ارائه آموزش های تخصصی و حرفه ای در زمینه های مختلف مشاوره ای، بهداشتی ، هنری واجتماعی و … از اهداف این مجموعه در منطقه کمتر برخوردار امت آباد آمل است.

علی محمد مقدس با بیان اینکه زمین ۴۱۷ متری این پروژه توسط شهرداری آمل تملک شده است، تصریح کرد: شهرداری آمل به منظور تملک، تکمیل، محوطه سازی و تجهیز این بنا ۷ میلیارد ریال هزینه کرده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.