تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۸.::. ساعت : ۹:۱۲ ق.ظ
فاقددیدگاه

قائم‌شهر میزبان مسابقه استانی اذان در مازندران

دبیر برگزاری مسابقه استانی اذان مازندران از میزبانی قائم‌شهر برای اجرای مسابقه استانی اذان خبر داد و اظهار کرد: ۳۱ اردیبهشت‌ماه؛ آغار نام‌نویسی این مسابقات است.

به گزارش قائم آنلاین، ابراهیم صمدی، امروز ۲۳ اردیبهشت در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: مسابقه استانی اذان در مازندران به همت کانون فرهنگی و هنری شهید بهشتی مسجد جامع چمازکتی قائمشهر و همکاری ادارات تبلیغات اسلامی و فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهر برگزار می شود.
وی افزود: آقایان عضو کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد دیار علویان در گروه های سنی هفت الی ۱۰، ۱۰ الی ۲۰ و بالاتر از ۲۰ سال می‌توانند در این مسابقات استانی اذان شرکت کنند.
صمدی تصریح کرد: نام‌نویسی این دوره از مسابقات از ۳۱ اردیبهشت ماه مصادف با ۱۵ ماه مبارک رمضان همزمان با ولادت مسعود حضرت امام حسن مجتبی(ع) آغاز می‌شود و علاقه‌مندان تا پایان ماه مهمانی خدا می‌توانند برای شرکت در این برنامه نام نویسی کنند.
وی ابراز کرد: ۳۰ مرداد همزمان با روز جهانی مسجد، زمان برگزاری مسابقات استانی اذان در مازندران است که جوائز ارزشمندی به نفرات برتر، اهدا می شود.
مدیر مسئول کانون فرهنگی و هنری شهید بهشتی مسجد جامع چمازکتی قائمشهر، تصریح کرد: مسابقه استانی اذان در مازندران در مسجدی واقع در چمازکتی، کمربندی شمالی این شهر، خیابان مسجد جامع برگزار می‌شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.