تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۸.::. ساعت : ۱:۰۶ ب.ظ
فاقددیدگاه
کارشناس مسائل سیاسی:

بیانیه گام دوم برای دشمن ناامید کننده بود

کارشناس مسائل سیاسی، گفت: ما نباید چهل سال گذشته ی انقلاب را سرزنش کنیم بلکه باید به ستایش آن بپردازیم .

به گزارش قائم آنلاین، علیرضا جمشیدی کارشناس مسائل سیاسی در نشست سیاسی، اظهار کرد: بیانیه گام دوم انقلاب برای دشمنان مایوس کننده بود چرا که دشمنان بدنبال سازش و تسلیم نظام اسلامی در این چهل سال بوده است اما رهبری معظم انقلاب آب پاکی را روی دست مستکبرین ریختند و امیدشان را ناامید کردند.

وی افزود: خطاب بیشتر رهبری معظم در این بیانیه به نسل جوان است به منظور ایجاد انگیزه جهت پویایی انقلاب در مسیر اصلی خود، پس ما نباید چهل سال گذشته‎ی خود را سرزنش کنیم بلکه باید به مدح آن بپردازیم و نسبت به آینده امیدوار باشیم .

کارشناس مسائل سیاسی، بیان کرد: رهبری معظم انقلاب در این بیانیه خدمات چهل ساله‌ی گذشته را برجسته کرده است پس وظیفه ی ماست که به عنوان نسل جوان از گذشته‌ی خود حرفی برای گفتن داشته باشیم .

این استاد دانشگاه، باتوجه به مشکلات و کاستی‌هایی که امروز در جامعه‌ی ما وجود دارد خاطرنشان کرد: باید ببینیم این مشکلات و کاستی ها از کدام مولفه و قوا در نظام اسلامی سرچشمه می گیرد، مبرهن است که بخش عمده ای از این مشکلات به نوع انتخاب ملت بر می گردد، انتخاب یک مدیر جهادی و پایه کار که به درد ملت بخورد باید مورد توجه مردم باشد تا در بحران های پیش آمده دستگیر مردم بوده و آن ها را از گرفتاری ها نجات دهد.

جمشیدی با اشاره به اینکه نبود آگاهی و بصیرت کافی مجموعه‌ی کم‌کاری و کاستی‌های مدیر انتخاب شده را به کل نظام و حاکمیت نسبت می دهد تصریح کرد: باید در جامعه قسمت پر لیوان را دید که رهبری نیز اشاره فرمودند اگرچه ارائه ی خدمات نظام اسلامی در تراز انقلاب و یک کشور اسلامی نیست اما قابل مقایسه با حکومت قبلی نخواهد بود.

وی ضمن بیان نقایص و چالش‎های ما با دشمنان خاطرنشان کرد: دشمن به دنبال دوقطبی سازی و ایجاد اختلاف بین سران قوا و در نهایت ایجاد شکاف عمیق بین مردم و حاکمیت است اما رهبری معظم در بیانیه گام دوم با تعیین مسیر روشن و امیدوارکننده مشخص کرد که رسالت بزرگ و خطیری بردوش امت حزب اله و نسل جوان قرار دارد .

دیدگاه خود را به ما بگویید.