تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۹۸.::. ساعت : ۱:۱۷ ب.ظ
فاقددیدگاه
عضو کمیسیون انرژی مجلس:

افزایش قیمت و سهمیه بندی بنزین منتفی شد

عضو کمیسیون انرژی مجلس، گفت: در جلسه غیر علنی امروز مجلس که باحضور معاون رئیس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه، وزرای کشور، نفت و صمت برگزار شد، سهیمه بندی و افزایش قیمت بنزین منتفی شد.

به گزارش قائم آنلاین،  سید علی ادیانی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: در جلسه غیر علنی امروز مجلس که باحضور معاون رئیس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه، وزرای کشور، نفت و صمت برگزار شد، سهیمه بندی و افزایش قیمت بنزین منتفی شد.

وی افزود: در جلسه امروز بر تکلیف قبلی دولت که در قانون هم آمده است مبنی بر تقویت و توسعه جایگاههای سی ان جی مورد تاکید مجدد نمایندگان قرار گرفت .

نماینده قائم شهر و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به رای گیری امروزاز نمایندگان مجلس در خصوص قیمت بنزین بیان کرد: نمایندگان مجلس به حفظ قیمت موجود بنزین رای دادند و دولت مکلف شد همچنان بنزین را با همان قیمت لیتری هزار تومان در اختیار مردم قراردهد .

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر منتفی شدن سهیمه بندی بنزین درخصوص نحوه استفاده از کارت سوخت، تصریح کرد: در جلسه امروز که با موضوع بنزین برگزار شد مقرر گردید کارت سوخت جایگاههای عرضه بنزین جمع آوری و مالکان خودروها با کارت سوخت متعلق به خودرو خود نسبت به دریافت بنزین بدون تعیین سهمیه اقدام کنند .

ادیانی در پایان خاطرنشان کرد: استفاده از کارت هوشمند سوخت به معنای سهمیه بندی نیست و مالکان خودرو هر میزان که مورد نیازشان باشد می توانند سوختگیری داشته باشند .

دیدگاه خود را به ما بگویید.