تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۸.::. ساعت : ۷:۳۵ ب.ظ
فاقددیدگاه
عضو شورای شهر قائم‌شهر:

مدیریت شهری باید بده بستان های خود با شرکت های حفاری را تمام کند

عضو شورای شهر قائم‌شهر، گفت: مدیریت شهری باید بده بستان های خود با شرکت های حفاری را تمام کند و به مشکلات مردم رسیدگی کند تا مردم این گونه دچار مشکل نشوند.

به گزارش قائم آنلاین، ایمان پویامهر در صحن علنی شورا، اظهار کرد: آسفالت منطقه مهمانسرا، سیدمحله و چشمه‌سر اوضاع نابه سامانی دارد که بارها به شهردار تذکر داده شد ولی کاری صورت نگرفته که این نشان از عدم پیگیری و نظارت ماست و باید جهت پیگیری آسفالت این مناطق به فوریت اقدام صورت گیرد.

وی افزود: مدیریت شهری باید بده بستان های خود با شرکت های حفاری را تمام کند و به مشکلات مردم رسیدگی کند تا مردم این گونه دچار مشکل نشوند.

عضو شورای شهر قائم‌شهر بیان کرد: محوریت های فرهنگی تنها برای خانواده شهرداری است که اصلا این کار قابل توجیه نیست که بودجه شهرداری فقط برای کارمندانش خرج شود.

این مسوول خاطرنشان کرد: شهرداران مناطق قدرت حداقل کار یعنی لکه گیری معابر را ندارند چرا اصلا شهرداری مناطق را تاسیس کردید ؟ از مدیریت سنتی لطفا دست بکشید و به شهرداران مناطق تفیض اختیار کنید.

پویامهر تصریح کرد: روابط عمومی باید مشکلات بوجود آمده در شهر که توسط رسانه ها انتشار پیدا می‌کند را پاسخ دهد تا مردم متوجه پیگیری توسط شهرداری شوند نه اینکه اینگونه بی‌توجه باشد.

وی به افزایش متکدیان در قائمشهر اشاره کرد و گفت: متکدیان در شهر هر روز اضافه می‌شود و بصورت گروهی هر روز در یک نقطه شهر حضور پیدا می‌کنند و متاسفانه جلوی درب شهرداری نیز این معضل را مشاهده می‌کنیم و متاسفانه شهرداری نیز هیچ عملکردی برای رفع این موضوع از خود نشان نمی‌دهد .

عضو شورای شهر قائم‌شهر در پایان گفت: چگونه شهرداری می تواند بودجه یک میلیاردی برای خرید خودرو تامین کند ولی نمی تواند برای تهیه قیر مورد نیاز اقدامی انجام دهد و مردم را اینگونه با مشکلات زیادی روبه رو کند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.