تاریخ انتشار :یکشنبه ۸ اردیبهشت ۹۸.::. ساعت : ۳:۴۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

لزوم نظارت دقیق‌تر بر روند توزیع نهاده‌ها در مازندران

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران بر لزوم نظارت بیشتر بر روند توزیع نهاده‌های دامی تا رسیدن به مقصد و اجرای سریع‌تر پروژه‌های دام و طیور استان تاکید کرد.

به گزارش قائم آنلاین، عزیزالله شهیدی‌فر در جلسه‌ای با محوریت بررسی آخرین وضعیت خوراک دام، جو، سبوس و سایر نهاده‌ها به بهره‌برداران و متقاضیان بخش کشاورزی استان، بر لزوم نظارت بیشتر بر روند توزیع نهاده‌های دامی تا رسیدن به مقصد و اجرای سریع‌تر پروژه‌های دام و طیور در استان تاکید کرد.

رئیس جهاد کشاورزی مازندران از پرسنل تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان خواست تا نسبت به توزیع نهاده‌ها از هیچ تلاشی دریغ نکنند و موانع موجود بر سر راه این واحد را بردارند.

علیرضا عطایی‌نژاد معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی مازندران نیز در ادامه این نشست اظهار کرد: تخصیص نهاده‌ها توسط وزیر جهاد کشاورزی در تاریخ ۲۰ اسفندماه ابلاغ شد که توزیع آن در استان‌ها بر این اساس باید با تایید جهاد کشاورزی انجام شود.

وی ادامه داد: در تخصیص نهاده‌ها مشکلی نداریم، بلکه مشکل در حمل بار است.

معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی مازندران متذکر شد: بعد از ابلاغ وزیر جهاد کشاورزی، ۵۵ هزار تن نهاده سهمیه مازندران به این استان اختصاص داده شد.

به گفته عطایی‌نژاد، مصرف نهاده استان ماهانه حدود ۲۰ هزار تن است.

وی در پایان یادآور شد: شرکت‌ها به صورت هفتگی لیست نهاده‌های حمل شده را اعلام می‌کنند و جهاد کشاورزی نسبت به راستی آزمایی آن اقدام می‌کند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.