تاریخ انتشار :شنبه ۷ اردیبهشت ۹۸.::. ساعت : ۴:۱۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

جزییات مرگ مشکوک ۲ مرد جوان در چالوس

دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران از مرگ مشکوک دو مرد جوان در چالوس خبر داد.

به گزارش قائم آنلاین، سید یونس حسینی عالمی طی گفت‌وگویی از مرگ مشکوک دو مرد جوان در چالوس خبر داد.

وی افزود: بر اساس گزارش پلیس آگاهی شهرستان چالوس مبنی بر فوت دو مرد جوان در یک منزل استیجاری واقع در منطقه هچیرود، موضوع در دست بررسی قرار گرفت.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران خاطرنشان کرد: افراد مذکور منزل را به صورت شبانه در ساعت ۲ بامداد همان روز اجاره کرده و قرار بود در ساعت ۱۴ همان روز نیز تخلیه کنند.

حسینی عالمی بیان کرد: صاحبخانه با مراجعه به محل و دق الباب با عدم پاسخگویی دو جوان مواجه شده و پس از مشکوک شدن به قضیه مراتب به پلیس اعلام شد.

وی اظهار کرد: حسب دستور قضایی، مامورین کلانتری و پلیس آگاهی با حضور مقام قضایی به محل مورد نظر مراجعه و مشخص شد دو جوان فوق الذکر در داخل منزل بنا به دلیل نامشخصی فوت کرده و طبق نوشته‌ای که به امضا و اثر انگشت هر دو نفر رسیده به خودکشی اشاره کرده‌اند.

دادستان مرکز مازندران ادامه داد: پس از حضور مقام قضایی و ضابطین در محل کشف اجساد، بررسی‌های لازم و مستندسازی مدارک انجام گرفته و دستور انتقال اجساد و بررسی علت فوت از سوی پزشکی قانونی صادر شد.

حسینی عالمی با اشاره به ارجاع پرونده به یکی از شعبات دادسرای شهرستان چالوس، گفت: تحقیقات بیشتر برای دستیابی به نتایج جامع در رابطه با پرونده مذکور ادامه دارد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.